Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bízzak meg a lányokban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg a lányokban?

Figyelt kérdés
Eddig ahányszor találtam egy barátnőt magamnak egy két nap után dobott. Nem értem miért. Pedig én mindent megpróbáltam. De azóta már nem tudok megbízni a lányokban.

2016. okt. 10. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Sehogy. A legtöbb lányban nem érdemes.
2016. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
#2-esnek: ahogy a legtobb fiuban sem😗kerdezo: rossz helyen keresgelsz ez azt jelenti
2016. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, hogy fiúban tudsz e bízni, engem nem érdekel.
2016. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2016. okt. 11. 06:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges keresni. Nincs olyan, hogy "jó helyen keresed".
2016. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tizenévesen nem ezen kéne depizni, hogy lehet-e bízni az ellenkező neműekben, ráadásul általánosítva. ._. Nekem is volt már olyan kapcsolatom, amiben nem stimmelt valami. A mostani működik, remélem így is marad. Ennek örülök, ez a lényeg. Nemtől függetlenül, sajnos vannak és lesznek is olyan emberek, akikben nem lehet bízni. Szelektálni kell, több időt fordítani az ismerkedésre, nem egyből összejönni, amint kiderül, hogy kölcsönös a (külső) vonzalom. Ezzel az alkalmatlan egyének nagy részét ki lehet szűrni. Biztos vagyok benne, hogy fiúk között is vannak olyanok, akiket nem kedvelsz. De vannak barátaid, ugyanígy olyan lány is lesz, akiben tudsz bízni.

Amúgy meg a két nem sok dologban különbözik ugyan, de jobb ha nem úgy állsz ehhez, hogy fiú-lány. Inkább próbálj úgy, hogy ember-ember. Sőt, barátságból is lehet párkapcsolat.

18/l

2016. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szandi 13 válasza:
Ne is figyelj ezekre a bolondokra en ugy gondolom hogy akarkiben lehet bizni csak egy parkapcsolatban nem olyan konnyu lenni mert mindketto felnek lehetnek gondolatai a masikrol.
2016. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"akarkiben lehet bizni"


Bízni éppen lehet bárkiben, csak nem biztos, hogy érdemes is.

2016. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!