Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igaz? Bízzak benne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz? Bízzak benne?

Figyelt kérdés
Van két fiú az osztályomban (barátok) de mindkettő belém szerelmes, én egyikőjükkel vagyok (mármint nagy szerelem meg minden) de mozgássérült lány vagyok, (normál általános suliba járok) és nem az a fiú aki tetszik hanem a másik a barátja orvos akar lenni, és egyszer elkezdtem azon gondolkodni mi van ha miattam..? Engem akar meggyógyítani..?

2016. jan. 5. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. A gerinceddel van baj? Egyáltalán lehetséges téged meggyógyítani? Ha nem, és ezt ő is tudja, akkor biztos nem miattad, ha meg lehet, akkor gondolhatja, hogy mire ő eljut arra a szintre, hogy téged bevállalna, addigra már más helyre hoz. Úgyhogy biztos nem miattad, ne izgulj.
2016. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Igen lehetséges

2. Szerintem nem tudnának lábra állítani ugyanis sok láb műtétem volt ugyanis lábammal van baj.

2016. jan. 5. 18:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg különben is ha nem lehetni meggyógyítani tudnám és nem gondolkodnék ilyeneken..!
2016. jan. 5. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Jahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, az logikus. Ettől függetlenül akkor te is tudod, hogy te találtad ki, innentől fogva értelmetlen a kérdés. Szóval nem, nem miattad akar ő orvos lenni.
2016. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!