Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy barátom szerelmet vallott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom szerelmet vallott de én nem érzek semmit iránta! Mit mondjak neki? (Több infó lent)

Figyelt kérdés
Az osztálytársam nyáron szerelmet vallott, de én finoman visszautasítottam, mert nem érzek iránta semmit sem a barátságon kívül. Ezek után csak néha néha ejtettünk pár szót messengeren, de semmi több. De most, hogy elkezdődött a suli sokat beszélgettünk és én azt hittem, hogy esetleg lehet esélye nálam, mert úgy éreztem, hogy kezd egy kicsit bejönni! És miután ezt elmondtam neki, ő elmondta pár haverjának, akik szintén az osztálytársaim és ők továbbadták és lassan szerintem már az egész osztály tudja! De a gond az hogy én időközben rájöttem, hogy én nem érzek iránta semmit és csak egy tévedés volt! És nagyon haragszom rá emiatt, hogy ennyi mindenkinek elmondta és azóta kerülöm is egy pár napja! Szerintetek mit kéne tennem? Bocsássak meg neki és barátkozzak vele újra vagy pedig mondjam meg neki, hogy biztosan nincs esélye nálam? Kérlek értelmes válaszokat adjatok. Előre is köszönöm! :)

2016. okt. 11. 18:48
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az őszinteség a legjobb, mondd el neki azt amit ide leírtál. Hogy tévedtél, ez egy apró fellángolás volt, semmi több, és hogy nagyon rosszul esett neked, hogy mindenkinek elmondta. Jobb esetben sz utóbbiért bocsánatot kér, az előbbieket meg tiszteletben tartja. Ellenkező esetben pedig szerintem nem érdemes vele barátkoznod.:)
2016. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ igazad van! Amint lesz rá alkalmam elmondom neki az igazságot! Mégegyszer köszönöm :)
2016. okt. 11. 19:16
 3/4 anonim válasza:

1. Ha nem érzel iránta semmit, akkor szerintem tiszteségesen el kell mondanod neki

2. Nem ismerem a körülményeket, de mit jelent az, hogy elmondta 2 haverjának? Tegyük fel, hogy van mondjuk 2 "bizalmas " barátja akivel megszerette volna osztani az érzéseit, ami talán erthető is, amiatt nem kéne rá haragudnod, hogy ők viszont továbbadták.

De ha fűnek-fábak erről beszél, az persze más.

3. Visszautalva az első pontra, ha érzel valamit, vagy szerinted érezhetsz akkor miért ne próbálhatnád meg?

Remélem valamennyit tudtam segíteni. :)

2016. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Azóta beszéltem vele erről és teljesen jól reagált és már nem haragszom rá! Aznap este amikor elmondtam neki még egy csomót beszélgettünk más témákról úgyhogy úgy néz ki minden rendben! Meg is beszéltük hogy jobb lenne ha most a suliban nem beszélgetnénk annyit! Mert nekem kell egy kis "nyugi"
2016. okt. 12. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!