Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokszor mondta, hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor mondta, hogy legyen vége mindennek, de mégis kereset rövid időn belül. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Most nem reszletezem. Egy idosek vagyunk. (Én vagyok a lány)

Már 6-7 honapja kavarunk. Azelott is jol ismertuk egymast kozelrol.

Kavarasunk alatt 5 x mondta, hogy legyn vége a kettonk kapcsolatának, mert 1-2 dolog nem jó neki... (Ebbe nem megyek bele)

Aztán mindig kereset/irt / kihivott talira esténként...

Szval olyan NEM volt még hogy mondta hogy vege, és tenyleg vége lett.

Nemreg mondta, hogy nem akarja huzni az agyam, es ezert ne is irjak neki...

De rá 2 napra rámírt... Szval nem értem. Meg ha buliba meglát más sraccal beszelgetni , akkor masnap tuti ramir hogy "jo volt " stb... De azt tagadja hogy féltékeny... Pedig ezek szerintem arra utalnak, hogy igenis irigy / feltékeny...

Ti mit gondoltok erről? Mert nekem ez olyan se veled, se nelkuled... Olyan mintha rájonne, hogy mégis hianyzok neki, hianyzok az életéből.


2016. okt. 12. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Huuu de jó ,hogy látom ezt a kérdést az isten hozta végre elém ezt , és számomra is megválaszoltál egy csomó kérdést. Komolyan mondom 100%-ban ebben a helyzetben vagyok én is talán még az 5-ször való elküldés is stimmel:D, és mi is csak kavarunk kb 2 hónapja..na ez az én verzióm: Azért küldtem el először, mert nem tudtam mit akarok (tényleg nem) másodszor azért mert rájöttem, hogy lehet szebbet érdemlek...negyedszer "mivan,ha a szexel lesz a baj"?


Eskü komolyan ezek voltak a másik fele amiért mégis kerestem tovább.


1., ö is keresett 2.,megsajnáltam,mert aranyos volt 3.,nagyon akartam dugni 4.,magányos voltam 5., nem annyira érdekeltem akkor mint amikor elküldtem..tehát nem volt meg a varázsa a dolgoknak, nem éreztem azt hogy tényleg akar.


ENNYI ez a full igazság jelenleg úgy vagyok ,hogy próbálom elküldeni véglegesen..és nem tudom hogyan csináljam, mivel a legtöbb probléma velem van.

2016. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
annyi külömbséggel, hogy nálunk a szex ugye eddig annyiból kimerült hogy egyszer lecumizott.*/
2016. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De amúgy lenne egy kérdésem én vagyok az #1 kommentelő. Te mennyire vonzódtál a pasihoz, vagy mennyire akartad és miért?
2016. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát én nagyon nagyon szeretem/ szerelmes vagyok belé. Igazabol amiota ismerem (9 év)azóta nagyon bejön és ő is ezt allitja.

Én is lecumiztam már, de én utobbi idoben tobbszor. Nalunk meg Vele van a probléma. Azt mondja h komolyan gondolja, de a tettek nem ezt bizonyítják :/

Meg ugye ő már tobb testiséget is belevinne a kapcsolatba...

De egyebkent akarmilyen buliba vagyok (ő is ott van) és allandoan néz stb... Buli végén meg elhiv setalni ...

2016. okt. 12. 23:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja a másik meg az, ami nem jó, hogy este buliba/ nyilvános helyen nem akar velem mutatkozni... Max beszélgetni, de semmi tobbet... Eleinte pedig fényes nappal setaltunk az utcan , meg kavezni is voltunk... De mostansag ez valamiert nagyon megvaltozott... :(
2016. okt. 12. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!