Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vagyok, rövid nadrághoz,...

Fiú vagyok, rövid nadrághoz, nyárra milyen mindennapos de mégis elegánsabb cipőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyáron is elegánsabban felöltözni, de rövid nadrághoz nehéz cipőt találni. Mokaszin, belebújós, matróz vagy esetleg valamilyen teniszcipő szerűség ? Aki tud valamilyet az linkeljen kérem.

2016. ápr. 15. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

😍❤

2016. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok ebből ügyet, felveszem ugyanúgy a fekete, bőr oxfordot. Nekem tetszik rövidnadrághoz is és ez a lényeg. Tudom ajánlani.
2016. ápr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én ilyet vettem nyárra. Képen hülyén néz ki de a valóságban jobb. Nekem még nadrágom nincs :D 16/F


[link]

2016. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


Valamelyik ezek közül ?

2016. ápr. 17. 22:42
 5/7 anonim válasza:
Csak is az első de ne fehéret vegyél hacsak nem karod folyton a szélét nxalni a por miatt :D
2016. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Hilfiger! Köszönöm, hogy belinkelted. Rendelek is egyet.
2016. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem elegánsak.
2017. júl. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!