Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok, de van barátja. Lehet valaha köztünk valami?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 2 hónapja ismerek. Van barátja, akivel látszólag jól el is van. Sosem próbálkoztam be nála úgy egyenesen, úgyis csak elutasítás lett volna. Rendszeresen beszélünk, napi szinten az iskolába. Ha Facebookon már régebb óta nem írtunk egymásnak, akkor rámír. Komoly dolgokról is szoktunk beszélni akár párkapcsolati, akár családi jellegű. A lényeg, hogy engem az első perctől kezdve elbűvölt. Elhívtam egy buliba pár napja őt és 2-3 barátnőjét, nagyon szívesen jött, jót beszéltünk, majd hazakísértem, de nem történt semmi több, hűséges a barátjához. Ott több fiú is rámászott, de lepattintotta az összeset, aztán visszajött mindig hozzám. Sohasem loholtam utána kiskutyus módon, ha valami nem tetszik annak hangot is adok, de annak is ami igen, tehát ha kicsípte magát megdicsérem, stb.. Általában minden lánnyal kedves vagyok, de nem papucs. 14 éves korom óta járok edzőterembe, ez meg is látszik. Határozott egyéniség vagyok.


16/F

Csak hát a lánynak van barátja, akivel jól megvannak, és ha megpróbálnám szétszedni őket abból úgy sem sülne ki semmi jó. Nagyobb az anyagi hátterem a srácénál, jobb tanuló is vagyok, és kinézetben kb. azonosak a testi adottságaink. (Nem pénzzel akarom meghódítani félreértés ne essék, csak gondolom valamilyen szinten pozitívum).


Köszönésnél mindig megölel, esetleg megpuszil, de én semmi jelet nem látok rá, hogy a barátját otthagyná esetlegesen miattam. Mondta kicsit burkoltan, legalábbis én azt szűrtem le belőle, hogy valamennyire bejövök neki.

A barátján és rajtam kívűl más fiúkkal nincs ennyire mély kapcsolatban. (Még ha az enyém baráti is :( )


Szerintetek a későbbiek folyamán lehet köztünk valami? Esetleg várjak rá, hogy szakítanak? Sosem használt lelki szemetesnek, nem használt ki sosem.


2016. okt. 17. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet!


Gyk tanulság, ne írj ilyen hosszú kérdést, mert mindenki lusta olvasni.

2016. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!