Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy beképzelt öntelt izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy beképzelt öntelt izmos kockahasú ember meg fog valaha is változni? Lesz az ilyen valaha is szerelmes? Akar az ilyen egyáltalán idővel családot?

Figyelt kérdés
Sajnos ismerek 1 ilyet akire ezek a jellemzők: beképzel,majom,őstulok,kőbunkó aki csak kihasználja a lányokat nőket ! Megdugja őket és szedi is a sátorfáját . Neki még 1-szer sem volt párkapcsolata. Izmos testalkata van tömegével nyomja magába azokat az anyagokat amitől kigyúrt teste lehet az élete a dugás =(mindig más csajjal) és a konditerem. Nem igazán tudom felfogni az ilyeneknek az életstílusát. Meg tud az ilyen ember komolyodni ? Játékként kezeli az életet. Egyszer mesélte,hogy különböző drogokat is kipróbált már ,de állítja,hogy az nem az ő világa.

2016. aug. 24. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
De nektek ez kell lányok a görcs vigye már el... nem az aki szeretne megbecsülne titeket..neem hanem az ilyen f*ok.
2016. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tettem hozzá ,hogy 26 éves fiú vagyok bocs én hibám
2016. aug. 24. 11:43
 3/19 Noren1989 ***** válasza:
71%
Első kérdés: Minek változna meg? Megkapja a puncit minden nap? Meg. Nincs oka megváltozni. Majd, ha esetleg a veséi beadják a kulcsot...
2016. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én így látom az ismerősöm életét DE nem minden férfi ilyen ahogy én sem és mégis megtaláltam életem szerelmét aki nem ilyen p"csre bukik ! Barátnőm állítja az ilyenek olyanok mint a prostik dugnak dugnak ,de az életüknek nincsen értelme !
2016. aug. 24. 11:48
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember nem fog megváltozni, és nem is akar, neki ez az élet.

Eszébe nem jutna családot alapítani vagy nősülni, neki meggyőződése, hogy nála aztán 98 évesen is állni fog a cerka, és 18 éves lányok állnak sorban, hogy megfektesse őket.


Normális nő nem kezd velük.

Aki meg igen, az is legfeljebb azért, hogy kihúzhassa a listáról, hogy egy ilyen díszbikával is kefélt, de hidd el, ő se azért fekszik le vele, mert élete végig szeretné neki keverni reggelente a fehérjeturmixot.


Nem védeni akarom, de az ilyenek többnyire azért bunkók, és agresszívek, mert az a bevitt hormonok mellékhatása. Így igen ritka, aki akkora, mint egy fél ház, és egyébként normális, mint ember.

(Nem natur testépítőkről beszélek, a kérdező egyértelműen leírta, hogy minden sza.rt képes beszedni.)

2016. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kevés az esély arra, hogy valaha megváltozzon.Talán akkor, ha valaki letöri a szarvát egyszer...kérdés lesz-e ilyen ember majd az életében.Nőként eleve nem kezdenék hasonló fazonnal.Nem akarnám gyarapítani azt a bizonyos listát.Elég hosszú az anélkül is.Ilyen emberrel nem gondolnám, hogy a szex is jó lehet bármilyen szinten is.Annyit nem ér.
2016. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kockáshas húú hááá húúú! Nem fog változni. [link]
2016. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

"Egy beképzelt öntelt izmos kockahasú ember meg fog valaha is változni? Lesz az ilyen valaha is szerelmes? Akar az ilyen egyáltalán idővel családot?"


Igen filmekben meg sorozatokban.

2016. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú ! Pedig a srác szülei nagyon akarják,hogy legyen neki családja. A szüleivel jobban kijövök ők normálisabbak. Mindig mondják a gyerekének,hogy legyél már férfi b"szod komolyodj már meg !!! 28 éves létedre már ne szexre keress lányokat az igazira összpontosíts és legyen már végre egy igazi komoly kapcsolatod egy nővel.
2016. aug. 24. 12:39
 10/19 A kérdező kommentje:
Néha el szoktak keseredni,hogy lesz e még valaha nekik unokájuk vagy unokáik !!! :( Sajnálom őket amúgy,hogy ilyen a gyerekük ! Rendes ember mind a kettő kivéve a fiacskájuk.
2016. aug. 24. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!