Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet, miért viselkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet, miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam egyfolytában furán viselkedik. Néha tök aranyos, illedelmes, igyekszik megnevettetni, néha pedig egyszeruen le sem szar, egész nap rám sem néz, ha én közeledek felé röviden válaszol, és otthagy. (Ilyenkor néha egyedül szokott lenni, néha egy másik lánnyal van. Ok úgymond olyan haverok, de csak azért mert közösek a barátok és úgy összeülnek (remélem))

Mit érezhet? Nem tudok rajta kiigazodni 15/L



2016. okt. 17. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok néhány lánnyal, van hogy jól elvagyunk, mosolygunk, én is illedelmes vagyok, mert így neveltek, ezenkívül szeretek poénkodni meg ilyenek. De semmi komolyra nem gondolok velük. Viszont vannak olyan napok sőt hetek hogy nem is beszélünk, alig nézünk egymásra. Egyszerűen nem tudok foglalkozni mindenkivel.:) Ha valaki szimpatikusnak talál és ismerősöm, az úgyis többet fogja keresni a társaságom. Ha én találok valakit annak, akkor én fogom az ő társaságát. Viszont esetedben az is felmerülhet, mivel fiatalok vagytok, és még mondhatni tapasztalatlanok, hogy fél a srác.:) Ne parázz, menj te vele oda beszélgetni, keltsd fel a figyelmét magadra jobban, ha kell nyomulj egy kicsit, csábítsd el:D


Hajrá hajrá;D

2016. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, gondolatban megy :D
2016. okt. 18. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!