Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel jó barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel jó barátok vagyunk de igazából kezdek többet érezni iránta de nemtudom hogy ő mit érezhet mert néha elég furán viselkedik velem! Szerintetek mit érezhet és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha egy lányról beszélek akkor ideges lesz és úgy viselkedik mintha féltékeny lenne! Szóval néha úgy viselkedik mintha a barátnőm volna! Ha nem ér el telefonon akkor már egyből hívja az ismerőseim hogy merre vagyok mert tudni akarja mi van velem hogy nem veszem fel a telefont! Sokan mondják körülöttünk hogy mi egyszer még össze fogunk jönni, még a saját anyám is ezt mondja pedig ő jól ismeri a csajt! Megkérdezném tőle hogy mit érez de félek elrontok egy barátságot! Szerintetek mit érezhet és mit tegyek?!

2013. ápr. 8. 02:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki egy liter bort, szerelmed jeléül.
2013. ápr. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad a barátnőd viselkedését, biztos, hogy erez valamit irántad. Próbáld ki, hogy vajon hogy reagál, hogy ha megfogod a kezet, vagy gyengéden megöleled...ha nem ellenkezik, vagy elpirul, vagy viszonozza, akkor 100%, hogy érez valamit, ebben az esetben kérdezd meg tőle, hogy lehetnétek-e együtt. Sok sikert :)
2013. ápr. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

atyaég-hogy mit érez?

nehogy már ilyeneket kérdezz tőle.

csókold meg és közben markold meg a se-ggét.

utána ha nagyon érdekel megkérdezheted,hogy mit érez,előtte tilos.

2013. ápr. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne a sült-galambot várd. Ha akarsz valamit, tegyél érte.
2013. ápr. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pár évvel ezelőtt megjelent egy remek könyv, amely néhány tucat tökéletesen üres lapot tartalmazott. Ez volt a címe: Amit a férfiak a nőkről tudnak.


Vavyan Fable

2013. ápr. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Együtt se vagytok, de féltékenykedik, meg ellenőrizget? Biztos, hogy erre van szükséged?!
2013. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szia!

tapasztalatból mondom,mert én is lány vagyok

szerintem nagyon szeret téged,szerelemből.ha majd jártok ne legyél olyan féltékeny mert az az agyunkra megy :)

sok sikert!

2013. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!