Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 év korkülönbség van köztünk, én 14 éves vagyok, és teljesen beleszerettem. Tudom, hogy most mindenki támadni fog, hogy mit akarok ennyi idősen egy meglett felnőtt férfival, meg, hogy ő csak biztosan gyereknek lát, stb.

Ami nem teljesen igaz, mivel már voltak kapcsolatai diáklanyokkal, és én érettebb is vagyok a koromnál, szóval nem veszett az ügy.

Vajon, hogy adjam a tudtára, hogy érdeklődöm iránta?

Könyörgöm normális válaszokat várok, köszönöm!:)

14/L



#szerelem #tanár-diák #szerelem korkülönbség
2016. okt. 18. 15:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
de ugy hogy aktuálisan amikor sulisok voltak vagy suli után ?
2016. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

12:58

Igen, akkor amikor oda jártak a suliba.

2016. okt. 21. 17:07
 13/25 anonim ***** válasza:
tehát van egy tanár aki felszedi a saját diákjait amikor oda jártak a suliba és nem multak el 18 évesek ? amugy miért nem keresel fiatalabbat ?
2016. okt. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
hát nem tudom azért csak óvatosan nehogy teherbe ess védekezzetek D
2016. okt. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is szerelmes lett a tanárába, és én adtam neki a tanácsot, hogy mondja el neki (már ős sem bírta sokáig azt, hogy nem mondhatja el neki), és hát elmondta.. A tanár meg felvette hangfelvételre, és megmutatta az igazgatónak, a barátnőmet a szülei megverték, és az iskolából el is hozták, amugy az igazgató azt mondta, hogy vagy a tanár megy el, vagy a barátnőm.. ezért nekem van lelkiismeret furdalásom, mert hát én mondtam neki, hogy mondja meg a tanárnak.. szerintem ne tedd.. ha nem is ilyen a te tanárod, kihasználhat, tudva az érzéseidet..
2016. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

07:00

Igen, valahog úgy. Amúgy azért nem keresek mást, mert annyira szeretem. Csak rá tudok gondolni, másra rá sem tudok nézni.

2016. okt. 23. 08:21
 17/25 A kérdező kommentje:

21:06

Ez azért így durva, sajnálom a barátnődet. Egyébként én nyiltan nem akarom a szémbe mondani, bár szerintem a tanáromat ismerve nem lenne ebből így semmi gond,még lehet inkább örülne neki, és több esélyem lenne.

2016. okt. 23. 08:25
 18/25 anonim ***** válasza:
szerintem mond ell ha csinos vagy lehet még esélyed is lesz ha többieknek is sikerült csinos vékony csaj vagy ?
2016. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

13:11

Nem mondanám, hogy 20 kg vagyok vaságyastól, de nem is vagyok kövér. Olyan átlagos a testalkatom. Se nem kövér, se nem sovány. Amúgy meg nem akarok beképzeltnek látszani, de eddig mindenki azt mondta rám, hogy egy csinos, széparcú lány vagyok.

Akkor szerinted lenne esélyem?

2016. okt. 23. 16:07
 20/25 anonim ***** válasza:
Én nem tudom nem ismerem a tanárod izléseit. íyy látatlanban nem nyilatkoznék. Képet nem tudsz küldeni ? Bárki mondhatja magáról hogy szép.szerintem szimplán mondmeg neki vagy küldj neki jeleket nézd őt kérj segítséget óra után.
2016. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!