Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 év korkülönbség van köztünk, én 14 éves vagyok, és teljesen beleszerettem. Tudom, hogy most mindenki támadni fog, hogy mit akarok ennyi idősen egy meglett felnőtt férfival, meg, hogy ő csak biztosan gyereknek lát, stb.

Ami nem teljesen igaz, mivel már voltak kapcsolatai diáklanyokkal, és én érettebb is vagyok a koromnál, szóval nem veszett az ügy.

Vajon, hogy adjam a tudtára, hogy érdeklődöm iránta?

Könyörgöm normális válaszokat várok, köszönöm!:)

14/L



#szerelem #tanár-diák #szerelem korkülönbség
2016. okt. 18. 15:35
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
94%

Fellángolás lehet, ha jól sejtem, a tanórákról/ suliból ismered csak, ezért nem nagyon tudhatod, milyen valójában a személyisége, és milyen az életben. Maximum egy nagyon kicsit, amennyit ott is mutat belőle.

Továbbá gondolj bele: volt tanítványaival esetleg 2-3-4 éve kezdett ki? Csak tipp amúgy, de valószínűleg ők sem 14-5 évesek, hanem 17-8 évesek voltak. Pár évvel ő is fiatalabb volt, meg azok a lányok is idősebbek nálad.

Egyáltalán honnan tudni, hogy tényleg kikezdett velük?

Minden 14 éves érettebbnek érzi magát a koránál.

Ráadásul egy 34 éves tanár biztosan nem a kislányokra fókuszál, mert akármennyire fáj, ennyi idősen nem vagy nő.

Ha meg is fektet, annál több úgysem lesz, és ha elmondod neki a dolgot, még 4 évig annyira kínos lesz az óráján ülni, hogy el sem tudod hinni.

2016. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
én 27 vagyok miután 24 lettem egy folytában jön rám az összes kis csaj nekem nem lenne baj ha 14 csak legyen szép nálam pl csak az számit meg a kedvesség én akár járnék is egyel max várnék a szexel amíg idősebb nem lesz de nekem melettem szól az hogy koromhoz képest nagyon alulfejlett vagyok ráadásul régen még ezeknekse kelettem mert nem voltam jóképű gyuros meg tököm tudja igaz hogy mindig fullrondákkal jöttek össze a csajok
2016. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha jót akarsz magadnak felejtsd el.
2016. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Nevem Panni válasza:
Ha már voltak kapcsolatai diáklányokkal, akkor valószínűleg nem te leszel az utolsó. Csak egy leszel a többi közül. Kihasznál, majd dob egy másikért. Nem éri meg.
2017. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Nevem Panni válasza:
Idős is hozzád. Ha őszintén viszonozná, és nem csak kihasználni akarna, akkor még lehet működne, de így...
2017. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!