Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egyáltalan ebből valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyáltalan ebből valaha bármi komolyabb is mint barátság szerinted?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem egy lány barátomat, hogy szerinte lehetne e köztünk később több mint barátság? Amire azt felelte hogy: nemtudom, hát most nem érzem ugy. Elkezdtünk mas témáról beszélgetni, aztán kicsit később visszajött ez a téma, és azt mondta, hogy amikor megismerkedtünk o gondolt ra hogy lehetne több is köztünk, csak nem érezte ugy (nem érzett szerelmet) de óvatosan és egyértelműen közölte velem hogy bejövok neki a kezdetek kezdetén (magyarul azt hogy külsőleg undorodik tőlem azt kizártam) szerintetek ezek utan, lehetne köztünk később több, vagy esélytelen?

2016. okt. 18. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet köztetek KÉSŐBB akár több is, de világosan elmondta, hogy most nem
2016. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen egyértelműen beszéltetek erről akkor miért is ne?

Amúgy nagyon bátor voltál hogy csak úgy megkérdezted tőle

2016. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld.
2016. okt. 18. 17:55
 4/5 A kérdező kommentje:
2# Hát nehogy azt hidd! Eleg sokat gondolkoztam rajta... De végül azert mertem megtenni, mert mindent megtudunk beszélni egymással, ahogy ezt is megtudtuk, anélkül hogy ráment volna a (jelenleg csak) barátságunk.
2016. okt. 18. 17:59
 5/5 A kérdező kommentje:
* a kezdetek kezdete 3-4 hónapja volt. L:14, F:17
2016. okt. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!