Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ez valaha is jobb?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt, évfolyamtársak vagyunk. Már két éve ismerem, és már azóta van ez a "vagy ő vagy senki" érzés. Megkérdeztem, és azt mondta hogy nem akar semmit. Azóta nem is akarok senkit, pedig lett volna már lehetőségem rá. Fog ez változni, vagy ezután mindig így lesz?

2015. okt. 8. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Idővel biztos megtalálod az "igazit".

Vagy nem...

2015. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak bebeszéled magadnak! Hülyeség úgy ahogy van. Persze, hogy változik majd, meglátsz egy jó csajt egy buliban és máris el fogod felejteni. Felejtsd is el! A te érdekedben.
2015. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, és nézz előre! Jobbat érdemelsz nála, mert 2 éve vagy nem látja, hogy mi a szitu, vagy tesz rád magasról.
2015. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából láttam már több szép csajt is, de nekem akkor is csak ő kell. Már megkérdeztem, hogy akarná-e ha járnánk, de nem csak velem, hanem senkivel sem akar. De pár hónapja egész jól elbeszélgetünk.
2015. okt. 10. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!