Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy tetszem neki? Ha igen lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyammal idősebb fiú aki nekem nagyon bejön. Ma megkérdeztem tőle hogy mi történt a kezével (mivel bevolt kötve) és erre azt mondta:-na mivan mostmár érdekel mi van velem?

Van ilyen furcsa szokása hogyha meglát szinte mindig megnyom oldalról gyengén (de van más lány akit ritkán megnyom de őket nem mindig) egyszer mentem be szünetről és szokásos módón megnyomott (mivel ott jött mögöttem) én visszanyomtam neki és menni akartam tovább de nem tudtam mert megfogta a kezeim (hogy ne nyomkodjam) és megpörgetett egyszer. Ha őt figyelem ilyen semmi extra módón akkor látom h gyakran rámnéz és ha egy fiú barátommal hülyülök úgy hogy rgymáshoz érünk meg minden akkor néha látom hogy kicsit felkapja a fejét. Légyszi ha csak fantáziál az agyam hogy lehet valami köztünk de ezek semmiségek akkor világosítsatok fel hogy csak fantázia. Előre is köszi a válaszokat


2016. okt. 19. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért nem tőle kérdezed meg?! Tudom, vannak érdekes emberek a gyk-n, de egyikük sem képes belelátni valaki fejébe, hogy megmondja, vajon tetszik-e neki a kérdező.

Beszélgess vele, próbálj meg közeledni, aztán legfeljebb pár hétig kicsit kínos lesz, ha nem úgy jön össze.

2016. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!