Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félreértett vmit és most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértett vmit és most haragszik rám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy srác,tök jól érezzük magunkat együtt,többször haza kisért már.Viszont ha nem kerülünk egy légtérbe vmilyen összejövetel kapcsán akkor nem keres.Most volt nem rég a sz. n.-ja és utána ismét haza kisért, búcsúzáskor meg ölelt...ilyen még eddig nem volt(este még beszélgettünk facebookon minden tök happy volt) másnap furcsa módon eljött misére pedig soha nem jár...én viszont a legjobb fiu barátommal mentem be ...és olyan volt mintha letört volna ,elkeseredett mivel valószinű azt hitte h az illető a párom(okot ugyan nem adtam rá h ezt higgye...mégis láthatóan rosszul esett neki)hozzáteszem ő a volt barátnője mellett ült vele volt ..szv akár én is lehetnék szomorú.Szóval azóta már nem köszön a suliban mosolygósan,csak mintha egy messzi ismerős lennék akinek csak illemből köszön,minden alkalmat kerül h még csak rám se kelljen néznie,lemondta azt a csoportfoglalkozást is ahova együtt jártunk...és most nem tudom mit tegyek ...h közöljem vele h az illető nem a barátom,...konkrétan azt sem tudom h érez e vmit irántam...és én sem tudok lépést tenni felé mert akkor meg azt gondolná h egy r**anc vagyok mert van barátom közben meg vele is akarok valamit....help :(

2016. okt. 20. 23:06
 1/1 anonim válasza:

Istenem ezek a mai fiatalok..

Na de komolyan...mi lenne ha egyszer az életben te mennél oda és te kezdeményeznél egy beszélgetést vele? Nem fáj, hidd el.

Viszont az amikor valakivel alakulóban van valami és csak az egyik fél keresi a másikat, míg a másik csak kéreti magát ..az tud fájni.

Próbáld meg, hogy te mész oda, te beszélsz vele, és ez alkalommal akár vezetheted is úgy a beszélgetést, hogy elmondhasd neki, szerinted félreértés történt.

2016. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!