Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kéne tennem? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem? Hogy adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

Szóval láttam már több hasonlót is a témában,de azért én mégis leírom a saját kis történetemet akinek van kedve olvass el...

Szóval 2.-os vagyok a gimiben ugye tavaly teljesen új osztályba jöttem+másik városba (busszal járok reggelente)

és megismertem az új osztályomat,na most az a bibi,hogy ők egy suliból jöttek 23_ból 17 szóval már nagyon ismerik egymást(megvannak a barátok stb) én meg amúgyis olyan visszahuzódó tipus vagyok szóval mindenkivel olyan általános viszonyom van.Na de van eg lány aki a kezdetektől fogva tetszik és most végre eldöntöttem,hogy tennem kellene érte...De mint mondtam közömbös viszonyban vagyunk beszélgetük meg minden de nem megy annyira...Most elkezdtem gyúrni meg stb hátha így nőnek az esélyeim...Na de a lényeg az hogy nem tudom hgy mondjam el neki amit érzek mivel neki vannak barátai meg ismeri az embereket ebben a városban én meg annyira nem és attól félek hogy pont ez miatt tart esélytelennek meg gondolom ronda is vagyok stb... Szerintem nagyon el tudunk beszélgetni de az a baj hogy van 2 barátja(lány,fiú) akikkel nagyon régóta joban van mindig ott vannak körülötte szóval nem tudok vele kettesben maradni pedig akkor biztos elérnék valamit...Ha viszont félrehívnám akkor biztos megint olyan jó lenne csak az gyanúra adna okot.. Épp ezért nem hívhatom félre csak úgy mindössze várhatok a szerencsére h 2esben maradunk...A lényeg az h nem tudomm h most megmondjam-e neki a dolgot vagy sem...Nagyon elszántam magam h tenni kellene valamit de az a baj hogyha elrontom biztos beleusztulok...Szeretnék vele 2esben maradni...:(

Ha elolvastad kérlek ne nevess ki...Sosem foglalkoztam még a lányokkal eddig.

u.i:A helyesírási hibáért bocsi...


2016. okt. 21. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki. Vagy hívd meg egy cukrászdába és ott.
2016. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!