Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kéne tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsuzsivivi111 kérdése:

Szerintetek mit kéne tennem, hogy ez sikerüljön? Hogy adjam még a tudtára vagy hogy tereljem a beszélgetést erre?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel gólyatábor óta nagyon jóba lettünk. ez a többieknek is szemet szúrt, ezért minket szívatnak már egy ideje. A minap elkezdtünk beszélni, hogy mi jön be általában, aztán rátereődött a téma a kapcsolatunk témájára, végül rákérdezett hogy akarok-e többet, ezzel nem akarja azt sugallani hogy ő nem akar,( de én itt kerülő választ adtam :D nem terítem ki egyből a lapjaimat) aztán írta hogy szeret meg kedvel, szeret velem lenni :) nekem is tetszik a srác, csak egy gond van, hogy osztálytársak vagyunk :/ 15L

#gimnázium #tetszés #barátságból több #gólyatábor után #osztálytárssal összejönni
2014. okt. 11. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ott volt egy esélyed,de utána ne hisztizz hogy elveszítetted.

15 éves vagy azt szoktam mondani hogy élj,de látom hogy összemelegettetek ez egy kivétel.Ha akarsz tőle valamit akkor ne hezitálj.

2014. okt. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!