Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb baratommal imadjuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratommal imadjuk egymast. Mikor egyutt vagyunk mindig forr koztunk a levego. Sokszor simogat. Mindig majd fel fal amikor nez. De mégsem szeret?

Figyelt kérdés
Szoval Igen vonzodunk egymashoz.Mindig mondta bar csak minden lany ilyen lenne..mennyire imad velem lenne..Ha tortenne valami tuti elbasznank..Meg ilyenek.. en Beleszerettem.elmondtam neki hogy tobb mint barát..mert gondoltam ugysem utasít vissza..elmondtam neki..es elutasított..hogy en mar olyan vagyok neki mint a tesoja..de akkor elotte 2hettel miert mondta azt hogy alig birt magaval mikor egyutt voltunk?nemertem..most akkor tenyleg nem szeret?vagy csak titkolja mert tenyleg nem akar elvesziteni?Van kozottunk 1centi kulonbseg es ot ezt mindig zavarta mindig utalt ra hogy barcsak magasabb lenne..lehet ezis zavarja??mit tegyek?18L
2016. okt. 21. 18:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Segítsetek..
2016. okt. 21. 18:52
 2/9 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam hogy lehet hogy nalam ez csak egy fellángolás..viszont abban 100%ig biztos vagyok h vonzodunk egymáshoz..de en meg sosem vonzódtam ennyire senkihez..bármilyen gaz de meg egy barátság extrákkal dologba is belemennek..:/
2016. okt. 21. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fél, hogy ha szakítanátok, elveszít.
2016. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom..de en nemtudok csak a barátja lenni:(
2016. okt. 21. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Dejo! Mármint rossz, de az a jo, hogy velem is ez van..csak nálunk en utasítottam vissza...azóta távoltart magától, nem kedves mar annyira, érzem amikor a barna szemei néznek nem csak szeretet, hanem gyűlölet is van benne..mar csak viccelődve beszélgetünk..csak osztálykiránduláson kerülünk közelebb, de annyi..jövőre meg mar tuti találkozni se fogunk. Nem tudok segíteni nagyon, mert meg ense ertem ezt. Ha eldöntöm, hogy csak barát, rámnez es aligbirom magam visszafogni, maskor meg, ha Mád lánnyal látom vegyes érzések vesznek körül, hogy akkor most annyi se leszek neki, mint most. Bár nálam meg azis durván bele jön, hogy nem akarok kapcsolatot. Ajánlom, hogy gondolkozz, tudom, hogy nehéz, de mas nincs. Vagy üljetek le es beszéljetek meg. Ez egy ilyen ördögi kor. Hajra! Sok szerencsét!
2016. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Más
2016. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nagyon ismerős a helyzet, csak mi a legjobb haverommal kavartunk, és eléggé megviselt mindkettőnket :( mármint előtte mindig együtt lógtunk, és az eset után borzasztóan eltávolodtunk egymástól.... Úgyhogy sajnos én sem tudok neked semmi okosat mondani :/ 15/L
2016. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szoval, olyan lanyt akar mint te , de azer megsem teged.. Ez azert alparisag..

Ha a fiu szerelmes lenne annyira de annyira nem erdekelne hogy hany cm vagy.. Kicsit zavaros a srac megertem hogy nem erted a viselkedeset.

2016. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat igen..
2016. okt. 22. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!