Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem vagyis biztosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem vagyis biztosan tudom, hogy beleszerettem a magyartanáromba. Nagy baj van? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Na szóval 10-es vagyok a tanárom pedig 31 éves lesz. Körülbelül február óta vagyok úgy vele, hogy na igen ő lesz az. Nagyon kedves velem és ő is bír engem, de szerintem nem ugyanúgy érez irántam, mint én iránta.

Nyáron is elhívott koncertre, ott vett nekem sört meg megkínált cigivel. Nagyon jól éreztük magunkat, aztán ennyi. Mintha valami történt volna vele hozzám se szól. De most megint jóban vagyunk fb-n is csomót beszélünk meg minden. Szerintetek mit kéne tennem?


2016. okt. 21. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se csinálj meggondolatlanságot, vagy olyat, ami veszélyezteti a tanárod állását. Többet nem tudok mondani sajnos :/
2016. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én sem szeretném veszélyeztetni az állását, ezért suliban teljesen semleges vagyok, de ha mondjuk utcán összefutunk és nincs ott senki akkor azért flörtölünk

nem csak én ő is

2016. okt. 21. 20:35
 3/10 anonim válasza:
10 éves vagy? És cigizel...? Sztem felejsd el....
2016. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

10.es

16 vagyok

2016. okt. 21. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy kávéra, teára :) nem tudom, hogy mit szeret
2016. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én baráti tanácsot adok :D
2016. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* Én baráti tanácsot adok :D egy diák és egy tanár nem illik össze :/
2016. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 11-ig tartsátok ezt a lightos dolgot és 11. végén osztállyal hívjátok meg piálni.

Onnantól meg vigyázz, hogy ne más lányra másszon. Tartsátok titokban 12-ig. Utána meg nem para:) (bocsi a fantaziam nagyon szines:D ) majd írd meg mire jutottál:D

2016. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Negyven éves tanárom volt 24 éves a tanítványával házasodik... Nem reménytelen:D
2016. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én érettsegi után mondtam el a tanáromnak, hogy szeretem és elmondta nekem, hogy ő is hasonlóakat érez. Azóta együtt vagyunk.

21L

2016. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!