Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megijedtem a barátom családjától?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem a barátom családjától?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan 1 éve vagyunk együtt (előtte egy évig legjobb fiubarátom volt). 18 évesek vagyunk ,minden stimmel viszont? Szóval barátom apukája roma.. Van neki egy testvére akin sokkal jobban látszik, és az a tipikus... Illetve van három lánya akik szintén... Mikor barátom apukája összejött barátom anyukájával(hófehér nő) kitagadták a családból... Azóta eltelt 20 év született három csodálatos gyerekük köztük a barátom is. Rajta annyira nem látszik picit barnább a bőre, barna szem ennyi. Nekem ez így bejön, így szeretem, így kell. Csak félek... Hogy mi van ha velem is így fog bánni az apja részéről a család? Szülei elfogadnak meg az én szüleim is őt. Tisztességes emberek dolgoznak apja hajt ezerrel hétvégeken is, hogy el tudják tartani a gyerekeket. Barátom is tisztességes, soha egy rossz szava nem volt, normálisan tanul, nem iszik meg semmi ilyen. Én mégis félek apai ágról a családtól. Ők még nem ismernek de lesz egy összejövetel ahol hamarossan megfognak.. Vélemény?

2016. okt. 21. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy roma, attól kedvesek lehetnek :)

Ha majd bemutat téged a szüleinek, akkor majd fogod látni, és érezni hogy normálisak e :)

2016. okt. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a családjához akarsz majd feleségül menni, hanem csak őhozzá. Amúgy szerintem tutkó aranyos, mert ha a barátod egy kedves -aranyos illető, és kiegyensúlyozott, és jóindulatú , akkor aranyos a családja is. Mert ha jó környezetben nevelkedik, akkor egészséges lelkületű, világnézetű lesz, aki cuki általában. Meg a barátod csak ismeri őket. Ha aggályok lennének, nem vinne oda bemutatni téged közéjük. Vagy biztos valamit mondott volna ilyen felkészítésnek, hogy "de pl Xy előtt ne hozd föl azt a témát, hogy... " Satöbbi.
2016. okt. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Meg amúgy ha esetleg valami nem király, akkor kihúzhatjátok később majd magatokat a családi összejövetelek alól.
2016. okt. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is roma, jártam a cipődben. Köztem és a családja közt van egy éles szakadék, én diplomás vagyok, Náluk mindenki max. az érettségit tette le. Így nem lettek a legjobb barátaim, nem járok össze az anyukájával, de harag sincsen. Tiszták, kedvesek, alkalmanként még jól is esik Velük lenni. Van egy testvére, aki nagyon nem szimpatikus, de Vele pl még nem is találkoztam, pedig régóta együtt vagyunk. Nem kell félni, egyértelműen éreztesd a határaid, pl. ha nem szeretnél velük szoros kapcsolatot, akkor már az elején se éreztesd ezt a barátod kedvéért, mert később, ha távolságot tartanál nem fogják érteni miért. Légy következetes és nyitott a megismerésükre, általuk a barátod is jobban megismerheted.
2016. okt. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell tartanod tőle, ha az apja olyan lenne, az a srácon is meglátszódna, a neveltetésén, viselkedésén, amit otthon lát, átragadna rá, biztos minden rendben lesz. :) x/L
2016. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerek normális, dolgos roma/félig roma családot. Ha meg az apja normális és elfogad, akkor a rokonsága se fog szerintem problémázni
2016. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!