Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátnőm az osztálytárs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm az osztálytársam aki előtte a legjobb barátom volt, és még nem zártam le mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az eddigi életem egyik legnagyobb hibája volt hogy összejöttem a legjobb lány barátommal május végén.

Jelenleg 8. osztályosak vagyunk és 6 osztályos gimnáziumba járunk, tehát még ezzel együtt öt évet egy osztályba kell járnunk. Mikor összejöttünk nem gondolkoztam. Tudhattam volna hogy nem tart örökké és arra nem is gondoltam mi lesz az után ha szétmegyünk mert a szerelem teljesen elvette az eszem. Augusztus közepén szakított velem azzal az indokkal hogy nem akar velem együtt lenni mert sokkal jobb volt míg barátok voltunk. Az iskolába folyamatosan az orrom előtt beszélget a barátnőjével arról a fiúról aki épp tetszik neki. Nekem is lennének jelentkezők, de nem tudom elfelejteni sem azt a sok együtt töltött nyári napot sem őt. Mindig beszélni akar velem, de utoljára szeptember 1. napján beszéltünk amikor azt mondtam neki, hogy ne szóljon hozzám és ehhez azóta is tartom magam mert én nem tudok vele barátkozni azok után ami történt. Ráadásul az anyukája a némettanárom.

Ötletek hogy, hogy tudnék olyan közvetlen lenni mint ő és minél hamarabb túllépni rajta?



2016. okt. 22. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz mivel még mindig érzel iránta valamit. Azt ajánlom próbálj továbblépni.
2016. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán tiszteletben kéne tartanod, hogy ő nem érez irántad többet, de ezt nem lehet egyik napról a másikra eldönteni. Játszhatod neki a durci kisfiút, magadat minősíted.
2016. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát nekem volt egy hasonló helyzetem... Én 9hónapig szenvedtem(egész nyarat átsírtam) egy lány miatt... Aki a legjobb barát(lány) volt és összejöttem vele... Szakítottunk... Most szeptember elején fogadtam egy fogadást egy lánnyal hogy többet nem érdekel a volt lány... Érdekes de ezzel a lánnyal azóta mindennal beszélek és belé is szerettem(bár 1 hete nem beszélünk mert megharagudtam rá... Ez nagyon bonyolult) szóval idő.... Aztán nem is várnád jön egy dolog ami mindent megváltoztat :) én is láttam őt mindennap.... Állandóan rá gondoltam... De mégis kiment a fejemből. Mostmár csak nevetek magamon hogy mit csináltam majdnem 1 évig :D

(Ja és 9hónapon keresztül egy szót nem váltottunk, mostmár nem érdekel ezért arról beszélünk amiről csak akaru k egymással)

2016. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!