Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom nem segít semmit a...

Barátom nem segít semmit a gyerek körül, egyedül kell eltartanom a családot, mit tegyek, hogy jobbra forduljanak a dolgok?

Figyelt kérdés

Üdv, szeretnék segítséget kérni Önöktől, nagyon el vagyok keseredve. 4 éve vagyunk együtt és én mindent ott hagytam érte, a családomat, mindenkit! Ő volt az a fiú, akire egész életemben vágytam, elköltöztem 19 évesen, hogy végre együtt legyünk, összevesztem szülőkkel is, mert borzasztóan ellenezték, én meg Őt választottam. Tavaly előtt terhes lettem és nagyon korainak tartottam, de rábeszélt, hogy milyen szép, hogy lesz egy gyerek, aki belőlünk van, ne vetessük el, lelkes volt, mindenben segített, munkát vállalt, végig mellettem volt. Aztán 5 hónapja megszületett a lányunk és minden katasztrófa, egész nap csak ül a szobájában és festeget, semmit nem segít, megváltozott teljesen én meg kénytelen vagyok dolgozni, mert különben nem tudnánk megélni, de rohadtul nem bírom már egyedül. Szerencsére a barátaim segítettek, hogy dolgozhassak, de amúgy senkim sincs, a szüleim hajlandóak lennének besegíteni, de Ő folyton elhajtja őket, hogy nincs rájuk szükségünk. Nem tudom, hogy mit tegyek, de legszívesebben sírnék, mert tényleg ő a minden számomra, de úgy érzem, hogy nem áll mellettem és hiába ígérte meg, hogy minden jó lesz, úgy látom, hogy a gyereket tehernek tartja és nem tud vele mit kezdeni.

22/L


2013. márc. 25. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit előbb kellett volna gondolkodni, mint szülni, de ez most már mindegy. Mit tehetsz? Lusta pasit hagyd ott a francba, ha tudsz költözz vissza a szüleidhez. Ha megoldható, ők tudnak vigyázni is a babára, akkor valamivel nyugodtabban vállalhatsz munkát.
2013. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én haza mennék bocsánatot kérni, belátva hogy igazuk volt. Beadnám a bíróságra a gyerekelhelyezést és hazaköltöznék.
2013. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a helyzeted! Ülj le a pároddal mondd el neki azt amit leírtál és ha 1 hónapon belül nem lesz változás hagyd el. Mert a gyerekednek sem kell,hogy nyomorban éljetek és ilyen apa képe legyen. Ezzel nem azt mondom,hogy a gyereket ne engedd a közelébe csak tudja a kedves párod is,hogy hányas a kabát!
2013. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy látszik, most mutatta ki a foga fehérjét. Ez az igazi énje. Mindig a bajban derül ki, hogy kinek vagy igazán fontos.
2013. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 tetris ***** válasza:
100%

Ime a tökéletes példa arra, amikor egy férfi személyisége még éretlen az apaságra. Látod, látod mégiscsak jobban látták a szüleid a kapcsolatotokat, mint te, akit akkoriban teljesen elvakított a szerelem.

A párod bizonyára nagyon szeret téged is, és a picit is, de ez így, ahogy most éltek, nem mehet tovább.

Szerintem is ülj le vele megbeszélni a dolgaitokat. És ha nem változik semmi, akkor vissza kell menned a szüleidhez. Édesanyád ki fog ugrani a bőréből örömében, ha meglátja majd a kisunokáját, ezt akár látatlanban garantálhatom neked. Úgyhogy nem kell aggódnod amiatt, hogy visszafogadnak-e. De azért egy bocsánatkérés mindenképpen kijár nekik.

2013. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sok hülyeséget csináltunk régebben és nagyon sok káros dolgot használtunk, ezért sincs képem a szüleim szemébe nézni. Az biztos, hogy nem tudom őt elhagyni, ő az, aki mindig a legjobban szeretett és rajta kívül senkiben nem tudok megbízni, én soha nem szerettem még ennyire senkit. Azt szeretném megpróbálni, hogy mi talpra álljunk és valahogy kivegye a részét, mert az, amit érzünk egymás iránt a világon a legerősebb dolog, de a kicsivel még nem tud felelősséggel bánni.
2013. márc. 25. 17:15
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, ha ö a minden számodra, mert ugy tünik számára nem ti vagytok a minden. Szépen söpörd el a lila szerelmi ködöt, gondolkodj felelöségteljesen gyermekedröl és magadrol. A mindenedet pedig a 3. helyre tedd.
2013. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"egész nap csak ül a szobájában és festeget, semmit nem segít"


Egyszerűen nem értem! Amikor enni kell, akkor kijön? Vagy beviszed neki a kaját is? Már ne haragugj, hogy megkérdem: milyen náció ez az ember? Netán beteg? Festőművész? Mégis mit szól hozzá, hogy te tartod el? Fogd magad, és menjél haza a szüleidhez. Hagyd ott ezt a herét éhenhalni. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen béna férfiak is vannak. Remélem, a többi gyorsan és fiatalon szülű nő is olvassa a gyk-t, és tanul belőle.

2013. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokra mész ezzel a nagyszerű szerelemmel, ha közben a megélhetésetekért semmit nem tesz, te pedig gürizhetsz egy pici baba mellett, hogy éhen ne haljatok. Az, hogy valaki a kötetlen bulis életben partner, még egyáltalán nem garancia arra, hogy családapaként is megállja a helyét. Azt hiszem, ez a jóember a saját szórakozásának él, és ennek a része volt az is, hogy szüljél csak nyugodtan, mert tényleg jópofa dolog egy élő játékbaba. Az pedig, hogy a szüleidet "elhajtja" az unokájuk mellől, szimpla bunkóság. Már ezért megérdemelné, hogy te is elhajtsd a búsba. De ahogy látom jó alanyt talált magának benned, neked még a gyerekednél is fontosabb ez a kis gyökér. Akkor örülj neki, hogy nézegetheted festegetés közben és ne panaszkodj! Megérdemlitek egymást kölcsönösen.
2013. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tetris ***** válasza:
82%
Szívemből szóltál utolsó!
2013. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!