Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves fiú vagyok és beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csörgeibálint kérdése:

13 éves fiú vagyok és beleszerettem egy velem egykorú lányba. El is mondtam neki hogy mit érzek, de sajnos ő csak barátként szeret. Mellesleg egy osztályba járunk. Mit kéne tennem, ahhoz hogy a dolgok jobbra forduljanak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 02:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj aludni! Ma suli!
2015. febr. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azt ,hogy valaki szeressen téged, nem tudod semmilyen erőszakos módon, sem trükkel elérni és ez így van rendjén!

Amit tehetsz és amit én tanàcsolok, az az, hogy legyél kedves, tisztelettudò, jó beszélgetőtárs, és igaz barátja a lànynak! Lehet, hogy csak ìgy maradhatsz a "közelèben", mert azt semmiképp ne érd el, hogy megutáljon Téged (mert pl. tolakodò vagy neki, vagy folyton bàmulod,vagy épp mindenhova követed!).

Egyszóval maradj a barátja... barátságból vannak az igazi, szèp szerelmek...! ;) Türelem...

Sok sikert! :)

20/L

2015. febr. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2015. febr. 6. 03:20
 4/5 anonim válasza:

#1. Házinyúlra nem lövünk.


Ha esetleg össze jönnél vele és netalántán szakítotok akkor nagy balhék lesznek osztályba.


Én sajnos jól tudom.


Szóval ezt nagyon véssed az eszedbe. :S

2015. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem az első válaszolónak szól . :D
2015. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!