Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beszéljek vele vagy várjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele vagy várjam meg, hogy minden elrendeződjön? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
11.-es vagyok. Másfél hónapja szakított velem a barátom, mondva, hogy nem tud úgy szeretni, mint én őt. Egy héttel később azzal keresett meg, hogy megbánta, de én akkor már nem akartam folytatni. Tudom, hogy nagyon rosszul érezte magát. Most nemrég pedig egyik reggel azzal várt, hogy nem akar velem táncolni a szalagavatón. Megérteném a döntését, de szakításkor és előtte is azt mondta, hogy a tánc maradhat. Szóval most nincsen párom. Van egy fiú, akinek még nincs párja és szívesen táncolnék vele, de mint megtudtam, most még nem kérne meg, mert nem akar az előző barátommal összekapni ezen és nem akar belegázolni a lelkébe, merthogy rosszul érzi magát. Nem tudom, hogy honnan tudja, hogy a volt barátom hogy érzi magát és hogy csak azért nem táncolna velem, mert az előző barátomnak ez rosszul eshet. A kérdésem tehát, hogy beszéljek ezzel a fiúval és mondjam el neki a teljes történetet, és majd tud dönteni, hogy akarja a táncot vagy sem vagy inkább várjak arra, hogy elmúljon még több idő? (Egyébként a lehetséges táncpár és én osztálytársak vagyunk, a volt barátom pedig az évfolyamtársunk.)

2016. okt. 23. 12:33
 1/1 anonim válasza:
Hát mond meg a volt barátodnak hogy ugy volt ha szakítotok is akkor is táncoltok és h felőled lehettek barátok is es akkor az nem olyan gáz ha pedig nem akkor meséld el annak a fiúnak h mi a helyzet az exeddel
2016. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!