Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy férfi szerlmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy férfi szerlmes ölelése? Hogy szoltatok egy lányt megölelni?

Figyelt kérdés
Egy barátom 2x is megölelt és erősen magához húzott. Fejét fejemhez rakta. Ez jelent valamit? (für érzés volt)
2016. okt. 23. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
na ezt nekem is leírhatnátok
2016. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia/Sziasztok!

Én erősen magamhoz szoktam szorítani akkor(Nem úgy, hogy eltörjön a gerince :D )

Akkor éreztetni vele, hogy erős a kötődésünk és bízhatok benne. Ez lehet baráti és szerelmes ölelés is.

Ha valakit vigasztalsz akkor viszont gyengéden öleled meg, szóval valószínű, hogy érez valamit irántad, lehet ez szimplán csak bizalom is.


18/f

2016. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!