Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hányadik randin jöhet az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin jöhet az első csók?

Figyelt kérdés
Ti hanyadikon csókolnátok először, és mennyi lenne ami még gyors lenne?

2016. okt. 23. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor amikor akarjátok és jól esik ! Az lehet az első is és a sokadik randi is .
2016. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fruzs33 ***** válasza:
Ha megvan a szimpátia,és a kémia. Ez akármelyik randi lehet.
2016. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez kettőtöktől függ.

Volt olyan kapcsolatom, ahol már első találkozáskor megvolt a csók. De olyan is, ahol csak több hét után. Változó. Akkor van itt az ideje, ha mindketten úgy érzitek.

2016. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak mert van egy lány akivel augusztus óta beszélgettünk face-n, és 3. randi végén elköszönéskor megcsókoltam, de azt mondta jó volt de idő kell neki és félek hogy elrontottam mindent
2016. okt. 23. 19:38
 5/7 anonim válasza:

én az össze barátnőmmel találkoztam kb. 5-ször és lesmároltam egyből :D akivel most együtt vagyok az első találkozásnál lesmároltam :D

És most tényleg szerelmes vagyok <3 :)

júliusban jöttünk össze, és augusztus közepén lefeküdtünk :D

ez volt a második találkozásunk, mivel hogy 80km-re lakunk egymástól :/


de ez attól függ hogy mennyire nézel ki jól, milyen a stílusod és mennyire vagy rámenős :)

2016. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Első. A nevét se tudtam még a lánynak.:)
2016. okt. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5oson szakadok. Es tenyleg. Ha ellenallhatatlan vagy, akkor bizony nehez ellenkezni, ez tenyleg igy van. Hiaba fegyelmezed magad hogy na nost majd komoly leszek meg minden.... haha ez nagyon jo.
2017. márc. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!