Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó a logikám vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó a logikám vagy most nagyon nincs itt a helye?

Figyelt kérdés
Maga a gondolat menet az az hogy én még nem akarok barátot(pasit) mert én őt tényleg teljes szívemből szeretem de ez a fiúknak főleg az elsőnél elmúlik és ki lenne akkor ha most aki azt mondja hogy szeret én azt most elutasítom és majd később jövök össze azzal a sráccal akit szeretek(de persze ő is) mert akkor már érettem és ha volt barátnője akkor tapasztalt is. És amúgy most tulajdonképpen attól félek hogy ha össze jövök azzal akit szeretek nem maradunk így sokáig (szóval sztem biztos hogy nem fogjuk kibírni a gimit ami még hát év) de én azt szeretném hogy ha össze jövök vele sokáig tartson szóval majd egy két év múlva és akkor a kérdés : szerintetek most jó ez a logika vagy hagyjam a fenébe

2016. okt. 18. 20:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért ha valamit nem lehet érteni szóljatok
2016. okt. 18. 21:06
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... hát érdekes, kicsit olyan, mint Pista bácsi a viccben, mikor a húsz feles közül az elsőt meg az utolsót nem issza meg... de van benn valami. Egyébként meg a te életed, olyan logika szerint menedzseled, amilyen szerint akarod.
2016. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az úgy igen :D


Próba cseresznye- szokták mondani...


Hajrá, sose tudhatod... lehet, 60 év múlva is együtt lesztek :P


GL


F

2016. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért köszi mind a kettőtöknek👍👆
2016. okt. 18. 21:15
 5/17 A kérdező kommentje:
De valaki pls írjon valami utasítást hogy mit tegyek mert most tényleg úgy érzem mint ha segg hülye lennék vagy valami olyat amit még tudok fogadni ami segít
2016. okt. 18. 21:18
 6/17 A kérdező kommentje:
*meg
2016. okt. 18. 21:18
 7/17 anonim ***** válasza:

félsz, hogy LEHET, hogy nem ez lesz az álomkapcsolatod. De szereted. Tehát ne csináld ezt...ez ilyen felesleges önmegtartóztatás...ne féljél mindentől, ennyi erőből ne menj az utcára mert lehet, hogy éppen rádesik egy teherautó...

tömören: Ha szereted, legyél együtt vele!!

2016. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Ez azért hülye logika, mert azért akarod hogy hosszútávú legyen a kapcsolatotok mert szereted. ez természetes. De az hogy nem jössz össze vele azért mert félsz h gyorsan vége van ez olyan logika mintha nem ennél mert utána úgyis éhes leszel.
2016. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Rendben

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat de akinek még van valami ötlete tanácsa az érdekelne

2016. okt. 19. 19:55
 10/17 anonim ***** válasza:
' Fiúknál elsőnek elmúlik? ' 16 éves koromban lettem szerelmes egy lányba, azóta 10 év telt el (26), azóta szerelmes vagyok belé.
2016. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!