Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 évesen Mikor leszek már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen Mikor leszek már végre szerelmes?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és sosem voltam még szerelmes, de már nagyon az akarok lenni...

Viszont egy rendes, kedves, aranyos srácba, aki nem beszél csúnyán, szeret pl olvasni, vagy a szabadban lenni, és hát azért helyes is...

Hol lehetne...? Privátba ne írja senki hogy ismerkedni akar...


2016. okt. 23. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én szeretek a szabadba lenni kedves is vagyok :D aranyos is helyes is és szerény deeeeeee szoktam csúnyán beszélni ha úgy van :(
2016. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Neha en is szoktam csunyan beszelni egyebkent csak atlagos vagyok

Pff helyes sracot keresel de valoszinuleg te a heka segge alatt vagy:)

2016. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beka*
2016. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A fiúk 90%a ilyen lesz veled, ha normálisan viselkedsz velük, és nem offolod őket...
2016. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Stark2000 ***** válasza:
70%
Azért azt tegyük hozzá, hogy a fiúknak kb 90% homoszexuális stílust követ. És nem , szerintem egyáltalán nem túloztam.
2016. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd ha meglátsz...
2016. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem beszélek csúnyán, szeretem a természetet és rengeteget olvasok.Kedvencem a földrajz és elég jó vagyok belőle.A többi tulajdonságot amit írtál azt meg tudja rólam az aki ismer.
2016. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szerelem csak addig jó buli ám, ameddig viszonzott, ellenkező esetben a világ legszarabb érzése.
2016. okt. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Addig örülj míg nem vagy szerelmes, mint ahogy az előttem lévő is mondta addig jó míg viszonzott szerelemről van szó, amúgy szar érzés az egész.
2016. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj hogy nem vagy szerelmes, megszabadulsz némi nyűgtől.
2016. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!