Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom nelkule! Masik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom nelkule! Masik orszagba költöztünk egy evre es kb amikor kijottunk akkor derult ki hogy egy srac akit szeretek o is szeret engem. Mit csináljam, hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés
Gyakran chatelunk es gondolom skypeolni is fogunk de par napja csak en írok neki es o nem ir nekem. De sokat mondta, hogy szeret. Megis eszembe jutott h esetleg mar nem. Borzasztoan hiányzik.
2016. okt. 23. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan járnak így, eddig senkit nem ismerek aki kibírta hosszabb ideig a távkapcsolatot. a leghosszabb 2 hónap volt.
2016. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első te aztán segítőkész és pozitív vagy...


Figyelj, ismerek olyanokat akik neten ismerték meg egymást és ilyen-olyan okok miatt 1 egész évig nem látták egymást. Szóval ha valóban szeretitek egymást akkor menni fog és ha jól vettem le utána már teljesen együtt lehettek, hajrá. 😊

2016. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos elsőnek igaza van ketteske! Távkapcsolatok nem működnek sokáig. Jo.. azért lehet húzni, vonszolni egy ideig, én és a volt barátom szintén hasonlóképpen jártunk, édesapám meghalt, anyámmal elköltöztünk több ezer kilóméterre a barátomtól, mi majdnem 4 évig bírtuk a távkapcsit, így is én vetettem véget neki, mert nincs értelme, ha nem találkozunk.. Nem csaltuk meg ez ideig egymást, a barátom nem is akart velem szakítani.. ő például azt várta, hogy 18 éves legyen, és eljöhessen utánam, de szerintem ez butaság lett volna.. elhagynia családját egy lányért, aki helyettesíthető, a családja pedig nem.. szerintem ez tényleg butaság lett volna tőle, ezért inkább szakítottam vele, ez ugy fél éve történt.. azóta se neki, se nekem nincs párkapcsolatunk, mert még mindig szeretem én legalábbis ezért nem kerestem mást, akik próbálkoztak, visszautasítottam mindet.. szerintem ő is így volt/van vele, nem akarok ribinek tűnni de azért nem vagyok csúnya, szépnek sem mondanám magam, de inkább a szép kategóriába tartozom,a volt barátom pedig a nagyon helyesek közé.. ezzel azt akartam közölni veled kedves kérdező, hogy a párkapcsolatnak semmi értelme, ha nem látjátok egymást élőben is. Remélem ezzel segíttettem.. mi elkezdtük a távkapcsit, nagyon rossz volt hogy sosem láthattuk egymást, de nem volt mit tenni.. ez van. Ha szereted, elengeded, és nem tartod magadnál, legyen boldog mással, mint boldogtalan veled (vagyis hogy nem nagyon láthatjátok egymást).. sok sikert :)
2016. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!