Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek normális hogy bűntudatom van? A barátnőmmel hétfőn szakítottunk, de már azóta van másik nekem, akit jobban szeretek.

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 23:39
 1/6 Stark2000 ***** válasza:
Bűntudat? Mondanám, hogy alaptalan, de nem tudom, ugyanis nem telt el hosszasabb idő, hogy "kipihenje" az exed azt, hogy már nem vagytok együtt. De az, hogy rá pár napra meg már másik barátnőd van.. mintha ajtóstul rontanál szegény házába (ház: lelkivilág). Ez olyan is-is. Ha már így alakult, legalább legyél az exeddel kedves, és ne említsd neki, hogy milyen jó a mostanival, mennyivel jobban szereted, stb..
2016. okt. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi ideig jártatok és mennyire volt komoly

Amiatt semmiképp ne legyen bűntudatod, mert jobban szereted, hiszen arról nem is tehetsz :)

Max. amiatt lehet, ha nem vártál eleget, miután szakítottatok. Ezzel eléggé meg tudod bántani az előző csajt. Úgy érezheti magát tőle, mintha könnyen pótolható lenne, vagy azt hiszi majd, h ez már régebb óta tart...

Ez amúgy mind nem biztos amit most elmondtam, ugyanis ismerni kell hozzá a szakítás körülményeit, a lány álláspontját, és h milyen a kapcsolatotok szakítás után.

2016. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem bírtam volna ki barátnő nélkül. De részben a szülők hibája is. Alig engedték ki őt, ritkán találkozhattunk. A volt barátnőm 14 éves volt. Aki most van jelenleg ő 17 éves, és én is annyi vagyok. De szerintem a mostanival sokkal jobban érzem magam, mert többet tud adni, mint a volt barátnőm. De ő sem volt rossz, csak alig láthattam sajnos. A mostani barátnőmet meg egyszerűen imádom, mert olyan aranyos, és kedves.
2016. okt. 21. 00:13
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Undorító féreg vagy!!! Kiszúrom azt a kancsal szemed!!!
2016. okt. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na miért vagyok az? Azért mert még soha nem volt barátnőd, és soha nem is lesz? Indokold már meg ezt nekem, Köszönöm.
2016. okt. 21. 01:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Az élet sajnos megy, és sajnos hamar:D...jönnek mennek emberek. Egyikkel beszopod a másikkal nem <- a csajnak meg ez lesz a tanulsága. Te meg lehet találtál egy ribit <- neked meg lehet ez ..olyan nagy dolog nem történt:D
2016. okt. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!