Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerhetném meg?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg? Nagyon tetszik

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác a suliban aki egyre jobban tetszik.Ő 8.osztályos,én 7.es vagok.

Nem ismerjük egymást csak látásból de nekem nagyon bejön külsőleg(és amennyit hallottam róla az osztálytársaitól úgy is).

Amikor szünetekbe látom jobb lesz a napom...mindig elmosolyodom amikor látom

Suliban szinte sosincs egyedül, mindig a haverjaival/osztálytársaival van szóval nincs nagyon lehetőségem odamenni hozzá,és őszintén nem is nagyon mernék.

Ha ráírnék nem tudom mit szólna hozzá,lehet azt se tudná kivagyok:(


Könnyebb lenne ha ő kezdeményezne,de mint ahogy már írtam szerintem annyit tud rólam hogy egy suliba járunk.


Hogyan hívjam fel úgymond magamra a figyelmet?

Nem olyanra gondolok hogy kirakjam a mellemet,haspóló,fenek stb. hanem normális dolgokat.

Mikor tudnék vele megismerkedni,beszélni?

Ha ráírnék milyen okkal?Mit kérdezhetnék tőle?Szerintem semmi közös pontunk nincsen...


Viszont én nagyon szeretném jobban megismerni...

Lesz a suliban egy buli szerű valami,abban reménykedek hogy ott valamikor összefutunk vagy egy helyen leszünk vagy az osztályából akivel jóba vagyok azzal lesz....


Aki volt ilyen helyzetben az mit csinált?

Írjak neki?


Köszi a normális válaszokat:)


2016. okt. 24. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Először csak köszöngess neki, és ha a partin sem jön össze semmi, és ő ze tesz semmit, akkor majd írj rá, így már tudni is fogja ki vagy, kérdez esetleg az osztálytársától rólad, stb... :)
2016. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönömm:) jó ötlet!
2016. okt. 24. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Leírtad az én történetemet. Kezd el neki köszöngetni, szerintem ez egy jó ötlet.
2016. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De lehet hülyének nézne hogy egy szinte idegen köszön neki...sokkal könnyebb lenne ha ő kezdeményezne de ő nem fog...
2016. okt. 24. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!