Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon "álom pasi" elképzelése...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "álom pasi" elképzelésem van az igazirol? (többi lent)

Figyelt kérdés
Legyen megértő lehessen vele beszélgetni ,legyen könyvmoly mondja ki amit gondol, a véleményét bírom ha lehet valakivel hülyéskedni,vitatkozni es érvelni a saját véleményed mellett sot ettől lesz érdekes ,ne legyen sértődős ,legyen romantikus ,helyes szeresse az állatokat es a rockot legyen közös témánk es legyen magasabb mint en es ne legyen karo hanem egy kicsit izmosabb es legyen inteligens lehet neha bunko is de ne vigye túlzásba A HELYESIRASi HIBAKERT ELNÉZÉST KÉREK! telefonról vagyok

2016. okt. 24. 18:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát igazából ha úgy vesszük rám mind igaz. Szerintem nem nagyok az elvárásaid, bár ez az én véleményem. A magasságra pedig nem tudok mit mondani, mert nem tudom milyen magas vagy.
2016. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
És te mit nyújtasz cserébe?
2016. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves "álom csajszi"!


Javaslom,hogy keress egy tükröt,de ne egy hazudósat,hanem egy valódi igazmondót,s kérdezd meg tőle,hogy te mennyire vagy álom csajszi!


(Egy hazudós tükör,igazmondóváválik,ha te,valóban őszintén megmondod róla a véleményedet minden púder nélkül.)Csak utána össze ne törd!

2016. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13 ki a franc mondta neked h en alom csajszi vagyok? 😂 en azt mondtam h hasonló vagyok mint amit leírtam ... Meg meg jo par rossz tulajdonság 😏
2016. okt. 25. 21:21
 15/18 anonim ***** válasza:

Oké , oké ezek a te igényeid , de cserébe te milyen vagy ? :D


Egyébként biztosan létezik ilyen ember , csak talán nem a 14-15 éves korosztályban.

2016. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Most mi a baj?
2016. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hogy néz ki,egy átlag csajszi mellett egy álom pasi?

Milyen jogon vársz el többet egy pasitól,mint amit te nyújtani vagy képes neki?

2016. okt. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17 es Ember!? 😂 ez csak az en alompasis elképzelésem mindenkinek mas jon be


(az előttinek aki kérdezte h milyen vagyok ... : Hasonló ahoz amit leírtam csak sok rossz tulajdonsággal :D

2016. okt. 26. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!