Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon beparáztam az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beparáztam az első csókomtól, ami valószínűleg hamarosan bekövetkezik. Mit tehetek, hogy ne féljek ennyire?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon várom, csak félek, hogy remegni fogok a srác előtt, utána meg nem akarom abbahagyni...mert gondolom jó lesz.:D

Előre is köszönöm a válaszokat!!:)



2016. okt. 25. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy sokkal rémisztőbb ha felszólít a tanár, hogy felelj fizikából. Felesleges félni, semmi okod rá, a csók az egyik legjobb dolog a világon :)
2016. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Háááát az igaz, utálom a fizikát, de akkor nem úgy paráznék be, hogy remeg a lábam, hanem megpróbálok a legjobban teljesíteni, ebben meg semmi tapasztalatom nincs.:/

2016. okt. 25. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiú is azért csókol, hogy neked jó legyen. Akkor vagy a legaranyosabb, ha ügyetlenül, de tiszta érzelemből csókolsz. És ez még csak az első a több millióból. Gondolj ezekre :)
2016. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszi!:)

Hmmm több millió? Nem tudom milyen, de jól hangzik...

2016. okt. 25. 19:07
 5/8 Sens0r ***** válasza:
Én a holnapi töri tz-től paráztam be, amugy hany eves vagy?
2016. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17:) Ja és nem én vagyok aki feltette azt a kérdést, hogy ez gáz-e...:D
2016. okt. 25. 20:15
 7/8 anonim válasza:
Ne parázz. Az elsőt úgyis elbasszátok. Összekoccan a fogatok stb. A srác is egy hülyének fog nézni. Lényeg: NO PARA. Pár év múlva, amikor a feneked lukát nyalogatja az, aki igazán szeret, már úgysem fogsz emlékezni rá.
2016. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem, már megvolt, és nem volt rossz:D És nem hinném, hogy gáz lenne egyáltalán az, hogy összekoccan a fogunk...De azért köszi!:)
2016. nov. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!