Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A depresszio kerulget, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A depresszio kerulget, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a legjobb fiubaratomba es multkor visszautasitottam es megbantam hogy visszautasitottam, nagyon szerrtem de o neha bunkozik.Mostanaba sokat veszekedunk a neten de elobe mindig megbeszeljuk, de minden nap sirok miatta, mert nem birom hogy mindig veszekedes, meg a siras es mar a depresszio kerulget.Mit tegyek?😥😭

2016. okt. 25. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki, hogy megbántad. Előtte kell gondolni, nem utána sírni.
2016. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. Bepróbálkozott, visszautásítottad oké. Neten összevesztek, élőben kibékültök oké. De mi a gond? Vagy jöjj vele össze, és a gond meg van oldva, vagy ha bunkózik és mindig összevesztek hagyd a francba, de nehogy már ezért depizz. Ne bonyolítsd az életed, nyugodtan beszéld meg vele a dolgot. Sok sikert!
2016. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit irjqk le neki?Segitsetek kerlek nem akarom hogy megutáljon.14L
2016. okt. 25. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben voltam a nyáron. Visszautasítottam, de közben tetszett (megvolt az oka). Annyira sokkolt ez a dolog hogy én is depressziós lettem. De aztán egy két hónap alatt feldolgoztam és tegnap végleg lezártuk hogy köztünk nem lehet senki. Csak időt és távolságot kért hogy el tudjon engem felejteni. Úgyhogy most várok. De ugyan olyan jó barátok maradtunk ^^.

14/L

2016. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szemelyesen mond el neki mit erzel iranta.
2016. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom.
2016. okt. 26. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!