Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy szerelmes-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy szerelmes-e belém! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Amikor rá nézek, vele vagyok, vagy esetleg mondok valamit, akkor folyton mosolyog! Amikor rákérdezek, hogy esetleg belém szerelmes, akkor tagadja, de elpirul! Néha olyan dolgokat is elmond, amit a legjobb barátnőjének nem! Folyton velem van mindenhol, erdeklodik, segitőkész, és mindig megkérdezi, higy ha pl. Megyünk úszásra, ebédlőbe, stb... Mindig hozzám fordul segítségért!

Szóval szerelmes belém?

Hulye valaszokat legyetek szivesek mellozni! Koszi!

13/F



2016. okt. 25. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2016. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt ;D
2016. okt. 25. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, de még fiatalok vagytok
2016. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De miert nem szeretne bevallani? Nem tudja hogy szeretem, de ha tudna akkor foleg nem mondana el! Vagy meg nem szeretne parkapcsolatot?
2016. okt. 26. 14:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi! nem parkapcsolatot, hanem baratot![Telefon szokilyavito]
2016. okt. 26. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegényt teljesen zavarba hozod, ha mindig kérdezgeted. Várj egy kicsit, ha akarja, elmondja.
2016. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet fél, szóval inkább hívd el valahova (randi) és ott kicsit ellazul.
2016. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mostanaban nagyon haragszik ram! Nemtudom miert, de nem is mondja el! O a legjobb baratom, es nem szeretnem "elvesziteni"! Persze meg tudom nevettetni, jo kedvre deriteni, de felek hogy elveszitem! SEGITSETEK LEGYSZI! nagyon aggodom. :(
2016. dec. 3. 19:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, es elhivtam pizzazni! Es nem mondta vissza, ugyhogy majd csak kiderul...
2016. dec. 4. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!