Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerintetek jó ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek jó ez a szerelmes levél vagy változtassak rajta valamit?

Figyelt kérdés

Kedves Xy!

Nem is tudom, hogy kezdjem el, talán legegyszerűbben úgy lehetne kifejezni, hogy elönt a boldogság ha csak egy pillanatra is meglátlak. Bármelyik fiú egy ilyen szép lányt maga mellé. Tudom hogy volt köztünk vita ami részben az én hibámból volt de bízok benne hogy ettől függetlenül ez egy szép hosszú kapcsolat kezdete lehet! Úgy gondolom hogy a mi találkozásunk nem a véletlen műve, nekünk meg kellett ismernünk egymást mindenképpen. Szeretlek, mert téged csak szeretni lehet.



2016. okt. 24. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon szép. :)
2016. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon bocsi, de a véleményemet kérdezted ezért megmondom őszintén, hogy nekem nagyon nem tetszik. >< Nem tudom mi benne, min kéne javítani, de valahogy nem. Bocsi😥 Tényleg nem akarlak megbántani :(
2016. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szép! (N)
2016. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik. Szeretem a szerelmesleveleket, de ez így túl...csöpögős?

Nem tudom, de nem tetszik. :/

2016. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy gondolom hogy a mi találkozásunk nem a véletlen műve, nekünk meg kellett ismernünk egymást mindenképpen."

Nekem ez a mondat már egy kicsit sok, enyhén nyálas, meg olyan sablonos. De összességében szépen megfogalmaztad és jól megírtad, gratu :)

Már csak jusson el, ahhoz a bizonyos Xy-hoz is ;)

17/L

2016. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kritikus akarnék lenni akkor azt mondanám, hogy túlságosan is olyan a levél hangulata,mintha a másik fél is beleegyezett volna egy kapcsolatba (lehet hogy így van,de sajna nem tudom a ,,történet" hátterét) ;)
2016. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon szupi, nagyon tetszik! :)
2016. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

,,Bármelyik fiú egy ilyen szép lányt maga mellé.''

Ezt a mondatot valahogy nem értem.

Ezen javits egy kicsit!

PL: Minden fiú szeretne egy ilyen szép lányt maga mellé. (Örülök, hogy ez megadatott Nekem)

2016. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
írjak még hozzá valamit vagy így jó?
2016. okt. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!