Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összekaptam a kiszemeltemmel....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összekaptam a kiszemeltemmel. Ma minden olyam Happy volt csak este nagyon elbasztam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Év elején ismertem meg egy lányt, szép, vicces, cuki és szerethető. De én szerelmes is lettem ő belé. El is mondtam neki Messebgeren (amúgy rohadjon meg Mark Zukkerberg h feltalálta a Facebookot) és beazartam h az a nokedli szöveg lesz h "csak legyünk barátok". Aztán azzal korrigáltam h elhitted mi? Csak sajnos ez nem nagyon teszett neki és elkezdte h kinek kéne ő stb... aztán pedig próbáltam menteni a menthetőt... de csak még jobban elbasztam. Én nagyon nem szerettem volna h ez igy végződjön, és szerintem bele is fogok őrülni ha... :( Szerintem nem kell bemutatnom a kamaszkort, és a családomban is vannak problémák mostanság sajna. Mit tegyek, h legalább ne haragudjon rám. 15/F (tudom jönni fognak azok a kommentek h 15 évesen... de pls azok kíméljenek.)

#kapcsolat #nagyon elbasztam #depi vagyok #öngyi leszek
2016. okt. 25. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, hogy 15 évesen, hanem hogy lehet ezt normálisan is csinálni. Szegény lánynak még ha tetszettél is neki, most elvetted még a maradék önbizalmát is ezzel a "viccel", soha nem fog téged komolyan venni ezután.


Adok egy tanácsot. Vagy többet.

-Mark Zuckerberg megrohadhat, de nem kötözött téged lánccal a gép és a Facebook elé, hogy neked most itt kell szerelmet vallanod. Szerelmet vallani személyesen kell. És sehogy máshogy. Ez alapszabály. Beszélgetni lehet messengeren, de mélyebb dolgokról és túl sokat sem érdemes, akkor inkább telefonon, de leginkább szemtől szemben, ha tetszik neked egy lány.


Ezt már engedd el, nem érdemes tovább foglalkozni vele, de tanulj belőle. 19f

2016. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mondjuk kérj tőle bocsánatot ÉLŐBEN! már nem túl sokat veszíthetsz :D hajrá 15/L
2016. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, azt terveztem, jobbat nekem sem sikerült kitalálni. Azzal tisztába vagyok h sajna ebből már nem sok minden lesz... de akkor is legalább barátok maradhatnánk, mert barátként is birom a fejét.
2016. okt. 25. 22:43
 4/8 Stark2000 ***** válasza:

A kor még hagyján, szerintem teljesen rendben van. (Ha egy 13 éves tesz fel kérdést, annak is rendesen válaszolok, ha éppen tudok. Az érettséget nem köti a kor, a szerelem meg kortól függetlenül hajthat bárkit.)


A facebookos dologgal egyetértek, érzelmeket nem gépen közvetítünk, hiába egyszerűbb, de sokkal kevésbé személyes, ami nyilván fontos lenne (főleg a lánynak).


Erről a "viccről" nekem a folyosón járkálós elnyalt hajúak jutottak eszembe. Bunkónak érzem (meg elég parasztnak is), illetve kicsit olyan, mintha félnél az érzelmeidtől, vagy azok közzétételétől, és ezért így reagáltad le, hogy ne tudja meg, hogy komoly volt. Ha már férfi vagy, vállald fel az érzelmeidet, még ha vissza utasítást is kapsz. Ez vele jár, de ettől vagy férfi, hogy ezeket tűrőd.


Az ilyen vicceket mellőzd a közeljövőben, meg úgy a távol jövőben is. A lányt pedig szerintem hagyjad. Ha meg is bocsát, kétlem, hogy ezután bármennyi esélyed is lenne nála. Persze szerelem meg minden.. de hidd el, akinek lerombolod az önbizalmát egy ilyen paraszt "viccel" , az egykönnyen nem adja be a derekát, vagy talán soha már. Keress másikat, majd jön a következő busz.


16/F

2016. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, szval már ne nagyon reménykedjek... holnap találkozom vele elnézést kérek, és majd lesz ami lesz...
2016. okt. 25. 22:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2016. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az engesztelné ki, hogyha a busz közepén letérdelnék elé, és elmondanám h mennyire sajnálom stb... hát meg is tettem volna, csak bennt ült a sarokba egy csaj az ölibe egy pasi mellette... 2 emberen keresztül meg nem tervezem bocsánatot kérni, sem szerelmet vallani. Majd holnap reggel elmegyek a busza elé letérdelek elé, és elmondom h tetszik összejönnék vele stb... ha ez sem elég neki, akkor felajánlhatom, hogy kapja be.
2016. okt. 26. 23:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Veszteni valóm nincsen. Nem akarok abba belegondolni h mi lesz mert csak... majd eldő. Ő az egyetlen lány akiért ennyit küzdök... a többi az nem volt ennyire nehéz szülés.
2016. okt. 26. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!