Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az érzések vajon megmaradnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzések vajon megmaradnak, ha az este történteket el is felejtette? Kicsit hosszú, kicsit kisze-kusza, bocsi.

Figyelt kérdés

Egyik este kimentem egy nagyon régi, nagyon jó barátommal a városba. Pont eleget ittunk ahhoz, hogy az este végére összebújva feküdtünk a hátsó udvarunkon a csillagokat nézve és a világ nagy dolgain elmélkedve. Ő nem az a fajta srác, aki szereti kimutatni az érzéseit, sőt, inkább az a keménykedő típus, ezért józanul még sosem kavarodtunk így egymásba, most viszont olyan dolgokat mondott, amik őszintén szólva nagyon megleptek. Olyan apróságokra figyelt fel bennem, amit én magam sem vettem észre magamban. Olyan dolgokat osztottunk meg egymással, amiket egyébként addig nem nagyon. Olyan természetesen ölelt át akkor este, hogy azt akartam, maradjunk úgy örökre. Viszont még az ősidőkben együtt volt a mostani legjobb barátnőmmel, ezért háromszor megfogadtuk, hogy ami akkor történt, az soha többet. Ő többször be is jelentette, hogy szerinte emlékezni se fog már erre (ő többet ivott, mint én). Megfogadtatta velem, hogyha én emlékezni fogok a történtekre, nem mesélem el neki. Ma megkérdeztem tőle, hogy emlékszik-e bármire, a válasza nem volt, viszont furcsán viselkedett. Az érdekelne, hogy szerintetek ha el is felejtette a történteket, megmaradhattak-e benne az érzelmek, amik kialakultak az éjszaka folyamán? Gondolom konkrét válaszok ilyen kérdésre nem érkezhetnek, erről csak elmélkedni lehet, de érdekel, hogy egyáltalán lehetséges-e szerintetek.

15 évesek vagyunk és már túl régóta ismerjük egymást, ha ez számít egyáltalán valamit.



2016. jún. 17. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan aranyos. 15 évesek vagytok, de túl régóta ismeritek egymást, meg ősidőkben eggyüt voltak a barátnőddel.


Viszont ami szomorú, hogy 15 évesen ennyire isztok...

2016. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hű hát nem is tudom. A sok pia miatt lehetséges, hogy kiesik neki sok részlet de az biztos, hogy van amire emlékszik de ittasan az ember mondhat olyan dolgokat is ami nem feltétlenül igaz. Nem egyszerű a helyzet, de mondd el neki a történteket. Ha nem emlékszik semmire, akkor nem ia fogja tudni ha emlékszik rá akkor pedig hazudott ami megint csak jelent valamit amit majd megkérdezel tőle. Sok sikert!
2016. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15 évesen sokkal jobban fogalmazol mimt némelyik 20 éves. Szerintem meg marad az érzésekből valamennyi, tegnap én is ittam, nem emlékszem, de egy srác megtetszett reggelre pedig amugy előtte nem vonzódtam hozzá. De szerintem ha furcsán viselkedett akkor azért mert emlékezett rá.
2016. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Ha valakinek van még megosztani valója, vagy mondandója a témával kapcsolatban, szívesen fogadok még válaszokat, több agy, bölcsebb együtt:)
2016. jún. 17. 21:29
 5/13 anonim ***** válasza:

légyszi a közeljövőben hanyagold ezt az ''ősidőkben'' szót.

Mi a fa*zt akarsz ezzel mondani?

Azt hogy, még mikor nem volt az emberi nép egy kúlturált faj.

A barátnődet rakta(hátulról) ennek a fiúnak a benszülött vérrokona?

2016. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rajtad kívül mindenki értette azt, hogy mire utal az ősidőkben kifejezés. Azért elmagyarázom neked: nagyon-nagyon régen. Ugye, hogy nem nehéz!

Egyébként nem azt kértem, hogy kritizáld a megfogalmazásom. Ha nem tudsz hozzászólni értelmesen a feldobott témához, kérlek ne is tedd:)

2016. jún. 17. 21:41
 7/13 anonim ***** válasza:

azta...hogy mik vannak:OO

Ne már tényleg azt jelenti hogy nagyon-nagyon régen???

Tényleg? Tényleg ba*dmeg??

iLLuminati Confirmed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na de a kérdésedre terelve a szót.


''Az érzések vajon megmaradnak, ha az este történteket el is felejtette? Kicsit hosszú, kicsit kisze-kusza, bocsi.''


-Semmi baj.

2016. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Úgy látom, nem csak nekem fura, hogy nagyon régen ismeri, stb; úgy beszél mintha legalább 40 éves lenne és 16-18 éves korukban ismerkedtek volna meg.


Első voltam.

2016. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A nagyon régen más és más, ha korosztályokat nézünk. Egy 40 éves ember természetesen nagyon rég volt 16 éves, de egy 15 évesnek nagyon régi ismeretségnek számít az is, ha 10 éve ismeri a másikat. A srác és az én szüleim jó barátok, ebből következik, hogy eddigi életünk során mindig ismertük egymást. De ha ebbe tényleg bele akarunk kötni, igen, nem ismerem még 30 éve, hogy is mertem ilyet kérdezni?!
2016. jún. 17. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!