Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj lenne virágot vinni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cyrano kérdése:

Baj lenne virágot vinni?

Figyelt kérdés
Egy lány barátommal találkoznék és gondoltam vinnék neki virágot szerintetek ez égő vagy zavaró lenne?elég visszahúzódó de mivel én is ezért egy hullámhosszon vagyunk.

2016. okt. 25. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csoki jobb lenne.
2016. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ahigy te gondolod! Te ismered!!! ;)
2016. okt. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentol fugg. Ha randi lesz, es ezt mindketten igy gondoljatok, nem pedig barati talalkozonak, akkor szerintem nagyon kedves gesztus. Ha csak baratkent gondol rad, akkor szerintem zavarbaejto es kinos.
2016. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vigyél csokit és kínáltasd meg vele magad :) a virággal mit kezdenél ember?
2016. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos ajándék, én oda meg vissza lennék ha lenne ilyen fiúbarátom. :)
2016. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!