Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy viszonzatlan szerelmen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy viszonzatlan szerelmen kezdek túl lenni, így nem vagyok semmiben se biztos, de mindennél jobban szeretnék valakit akit megölelhetek és szerethetek. A többi lent. Valakit megkérhetek, hogy jusson el a végéig és válaszoljon pár kérdésre? 15/f

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már egyszer kiírtam, de elképesztően unatkozok és érdekelnek további válaszok, úgyse ma volt...


Szóval ha azon gondolkozol, hogy mit is akarok kérdezni, mire akarok kilyukadni ezzel, akkor biztosíthatlak, hogy van egy jó kérdésed. De mivel itt vagy ezen az oldalon, feltételezem, hogy időd is van bőven így akár velem is tarthatsz amíg ki próbálom találni: A helyzet az, hogy egy talán romantikusabbnak nevezhető fiú vagyok. Szeretek verseket írni, a történetek mellett, bújós vagyok és minden álmom az egyenlőre, hogy a szerelmemmel egy őszi, teliholdas éjszakán az eső által felerősödött avarillattban, pulcsihideg időben sétálni egymás kezét szorongatva. Most ha itt vagy még akkor át kell adnom egy nyereményt, amely azok számára jár, akik kibírják a nyálasságom 10 százalékát. Oh, szerintem el is felejtettem szólni. Nagyon önbizalom hiányos vagyok, bár sok barátom azt mondja, hogy semmi okom rá, de nyilvánvaló okok miatt ezt sajnos nem tudom teljesen elhinni. De hagyjuk ezt, mert nem szeretnélek elijeszteni, ha eddig kibírtál. Szóval most rossz tulajdonságokat inkább nemn is sorolok. De akkor mi mást? Jöjjön a pozitív amit ki tudok facsarni a lelkemből, hogy belássa. Az előző dolgok mellett talán kreatívnak is lehet mondani, szeretek fával és fémmel is dolgozni, apró ajándékokat gyártani. Most igazából már az se érdekel, ha valaki felismer szóval elmondhatom, hogy például az előző dologból még mindig itt lóg egy fél fapillangó a nyakamban, nyakláncként, amelynek az unalmas -bár mások által cukinak mondott- részleteitől megkíméllek titeket. Huh, figyeled milyen pozitívan álltam hozzá? Azt feltételeztem, hogy rajtad kívül valaki eljutott eddig.


Na jó, teljesen összekavarodtak a gondolataim, és nem szeretnélek tovább untatni.


Köszönöm, hogy végig sikerült olvasnod, igazából konkrét kérdést nem.sikerült megfogalmazni, de ha van valami amit hozzátennél vagy akármi, akkor nyugodtan tedd meg lejjebb vagy privátban.


De csak, hogy ne tudjanak belekötni itt van pár sablonos kérdés:

Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Valakinek is bejönnek az ilyen fiúk?

Valaha is találok valakit magam mellé, aki nincs az ország másik oldalán(Budapest)? Erről is annyit tudnék mesélni...


Bocsánat a rossz helyesírásért és a félregépelésért, továbbá a hosszért. Mégegyszer köszönöm és további szép estét és utána ugyanolyan álmokat. ^^


Mostmár tényleg hagylak, csak mégegyszer bocsi, ha értelmetlen volt a kérdés fent, csak a karakterlimit miatt a 90 százalékát ki kellett törölnöm. :D


2016. okt. 27. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy aranyos srác lehetsz,biztos fogsz találni valakit,ne búsulj :)
2016. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
De kár hogy már nem vagy fent, szívesen rádírtam volna :o
2016. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!