Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy sem? Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy sem? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Fél évig jártunk. Csak rá tudtam támaszkodni, és szerintem a vele töltött idő életem legjobb időszakának nevezhető. Ő is sokat szenvedett miattam, mire megkapott. Gondolom örült nekem.

Mikor elvesztettem egy napon át csak sírtam, és eléggé lefogytam,. Egyik nap megtudtam, hogy az unokaöccsének, és annak a bátyjának tetszem. Az exem elkezdett érdeklődni, hogy mi is van köztem meg azt uncsija közt.

Az idősebbikről nem tudott, csak mikor egy este átjött hozzánk az uncsija, mert eredetileg az exemmel kellett volna lennie.

Igazából ekkor jött meg az érdeklődése mondhatni, de mondta, hogy igazából leszarja amit csinálok, és letagad ha összejövök az unokatesójával... már így is letagadott, nem tök mindegy akkor neki?


Igazából fogalmam sincs, hogy miért tettük amit tettünk az uncsijával, de én még mindig az exem szeretem.

Ő haragszik rám, hogy átjött hozzánk az unokabátyja, de eddig azt mutatta felém, hogy utál, és hagyjam örökre békén. Valahogy el kell felednem.

Most, hogy megtudta, hogy unokatesoójával kavartam, haragszik rám, és másnak még mindig letagad. Ettől függetlenül elhívott valamelyik este is bicizni, és elvitt a Nefelejts utcára. Mondta nekem, hogy nem véletlen ez az utca neve, és a szemembe nézve mondta, hogy nefelejts, nefelejts, nefelejts....

Ez alkalommal csókolgatott, a nyakamtól számig, emellett fogdosott.

Majd megkérdezte, hogy ugye tudom, hogy csak kavarunk, és nem több...

Az a baj, hogy olyanokat mondd, hogy hiányol, de nem jöhetünk össze, mert a sors nem akarja. Majd később, mert most úgy is koleszba megyek, ahol (szerinte) lesz másik pasim...... És majd aztán próbálnánk újra... Ez pedig hülye duma, de nem???!!!

Meg az egyik csók után megfogta az állam, és a fejem felé fordította, és megkérdezte (könnyes szemmel), hogy ugye tudom, hogy utál engem?!... azért ami történt velem és az unokabátyjával.

(Jelen pillanat nincs barátnője, de elméletileg visszautasította, mert lehetett volna neki...)


Igazából nem is keres, csak ha találkozni akar. Az a baj, hogy a barátaim nem olyan barátok, hogy jót akarjanak, ezért inkább itt kérdeztem meg.

Nos, szerintetek? Szeret még?

Mit tegyek??!!



2016. okt. 28. 17:59
 1/3 anonim válasza:
Szia szerintem légy türelmes tudom könnyű ezt mondani de gondolj bele te mit éreznél a fiú helyében.? Véleményem szerint a fiú lelkébe tiportál nyilván még voltál sértődve és ez volt a vigaszod úgy mond de azért a fiút is meg lehet érteni. Amit leirtál nem vagy közönyös számára csak idő kell neki. Keresd rendszeresen éreztesd vele hogy fontos neked és hogy nagyon megbántad amit tettél tudasd vele hogy neked csak ő van és hogy ha nagyon szereted akkor nyilván vársz rá de ne vidd túlzásba azért bármennyire is szereted van egy határ. Ja és mond még neki nem lesz senkid attól hogy koleszba mész mond neki hogy adsz neki anyi időt amenyi kell. De ha nem érezném hogy közeledik hozzád a fiú akkor hagyd ne fuss olyan után aki nevet rajtad a hátad mögött. Nekem ez a véleményem remélem segítettem ha van ami nem tiszta írj nyugodtan privátba. Szia :)
2016. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon jó színész vagy nagyon össze van zavarodva, nem tudja mi legyen azaz határozatlan. Csak akkor keres ha találkozni akar, hiányol de nem jöhettek össze, mert a sors nem akarja, koliba leszel úgyis lesz pasid, megcsókol és könnyes szemmel azt mondja, hogy utál, jobb ha tudod, hogy csak kavartok. Ha kavarni akarsz, akkor jó, ha komolyat akarsz akkor jobb ha hagyod. Csak nekem tűnik fel, hogy sok ebben az ellentmondás? Jobb lesz neked, ha hagyod őt és keresel mást, mert ennek csak rossz vége lehet. Ez az én véleményem, ha akarsz valamit kérdezni privátot írhatsz, szívesen segítek/válaszolik. Sok sikert!
2016. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mit vársz ezekután pár órás élvezetért elárultad a pasidat ha szereted volna eszed ágában se lett volna hogy masalkavargas szóval most lása hogy csak egy könyüvérücske nő vagy és csak alkalmakra fogsz neki kelleni de jól is teszi a pasi.. 😁🙃
2021. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!