Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gaz lenne, ha ezek utan csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz lenne, ha ezek utan csak ugy odamennek es megolelnem?

Figyelt kérdés

Gondolom sokan gyerekesnek fogjak tartani, de leirom:


Van egy fiu osztalytarsam, aki nagyon fontos nekem, es en is az vagyok neki. Nyaron is sokat beszelgettunk, meg mindig kerte hogy kuldjek neki kepet, es kuldtem is (termeszetesen csak az arcomrol !).

O tobbszor is mgmutatta a legjobb baratjanak a beszelgetesunket es a baratja folyamatosan beleirogatott ilyeneket, hogy "Szia cica" meg "Dugnalak", amibol nekem elegem lett, mert szerintem ez eleg gyerekes, es nem irtam neki vissza. O minden nap kuldott ❤-eket, de en nem neztem meg. (Igy kesobb rajottem, hogy nem kellett volna ennyire "hisztisen" viselkednem ezert...)


Amikor szeptemberben visszajottunk az iskolaba, mindig engem nezett, de en nem mentem oda hozza beszelgetni, es a legjobb baratnom meselte, hogy a fiu azt mondta, hogy hianyzom neki.

Mar eltelt 2 honap az iskolabol, es meg mindig nem beszeltunk, es az utobbi 1 hetben jottem ra, hogy nagyon hianyzik de nem tudom eldonteni, hogy mit erzek iranta, hogy baratsagot vagy annal tobbet.. Kb. egesz nap ra gondolok, hianyzik, es mar banom, hogy nyaron nem irtam vissza neki.

Most 1 hetes oszi szunet van, de ha visszamegyunk az iskolaba, oda akarok menni hozza megolelni es elmondani neki hogy hianyzik (csak sajnos mindig, de szo szerint allandoan 2 haverjaval van es sosincs egyedul, amikor oda tudnek menni hozza..).

Szoval azt akartam kerdezni, hogy nagyon bena lenne, ha csak odamennek hozza es megkerdeznem, hogy: "Megolelhetlek?" es (ha igent mond), oleles kozben meg mondanam neki hogy: "Hianyzol".

Ez nagyon gaz lenne?


2016. okt. 30. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát kicsit érdekesen jönne ki szerintem. Miért nem lehet odamenni és csak egyszerűen beszélgetni vele? Szerintem kezdésnek ez jobb lenne.
2016. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek Leonettával.

És szerintem csak szimplán gyerekszerelem :)

2016. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem a beszélgetés nem jó. jobb az ölelés. de ne kérdezd meg csinálhatod e. és ha kész vagy vele. akkor fogd magad és hagyd ott vissza se nézz. ne várj reakciót. ez így izgi.


és próbáld akkor tényleg, ha egyedül van. csak azért, hogy ne a haverjai poénkodása meg a velük való kitárgyalás legyen neki a köv lépés, hanem maradjon az övé a dolog.

2016. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A beszélgetés is jó, de írhatsz neki te is. :)
2016. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!