Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Bp-ről kirándul valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Bp-ről kirándul valaki srác egy falura vagy kisvárosba akkor ott bejön a csajoknak úgy hogy odamennek hozzá vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 21:16
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
sok helyen jártam már (bár nem Pesten lakok), sehol nem jöttek hozzám oda a lányok, mondjuk lehet csak szimplán én nem tetszek nekik :D
2016. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
És hol kell csajozni, ha bemész egy falusi kocsmába ott középkorú férfiak nézegetnek hogy mit keresel a kocsmájukban, nem?
2016. júl. 19. 21:32
 3/53 anonim ***** válasza:
Látom téged is jó sztereotípiákkal etettek azért a falukkal kapcsolatban. :D
2016. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Miért hogy van? És mi sztereotípia?
2016. júl. 19. 21:40
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

Te teljesen hülye vagy! Attól hogy városban élsz még nem változik semmi.

Ha meg szerintem kicsit beképzelt is vagy. Maximum azért mennek oda : Jé nézd már mekkora egy beképzelt FA*Z! Lehet lepintozni. Nem szeretem az előítéletes embereket.

2016. júl. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
* Na meg......
2016. júl. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Miért, azt azért a falusiak is elismerik gondolom, hogy az aki például Budapesten lakik az nagyobb valószínűséggel rendelkezik tekintélyes bankszámlával, kedvező karrierkilátásokkal, kedvező helyen lévő ingatlannal és pergősebb izgalmasabb életstílussal, ami bejön a csajoknak.
2016. júl. 20. 03:10
 8/53 A kérdező kommentje:
Vagy akkor falun a falu bikája jön be a csajoknak aki nagydarab és ordítozva szövegel a kocsmában?
2016. júl. 20. 03:15
 9/53 A kérdező kommentje:
A jövedelemről és az iskolázottságról nem is beszélve.
2016. júl. 20. 03:33
 10/53 anonim ***** válasza:
Hát öcsém, te teljesen hülye vagy! :-D Szerinted miről látják, h pesti vagy? Szagról? :-D Na, az ilyenre mondják, h tipikus pesti bunkó :-D
2016. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!