Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet hogy van egy fiu a sulinkban aki nagyon tetszik. Allandoan ra gondolok. Ha valami tenyleg jelentektelen dolog tortenik mar azzal is feldobja a napom. Igazabol nem szeretnem nagyon kifejteni a helyzetem mert felek hogy ismerosbe botlok szoval nagyon atszurve a tortenetem olyan aprosagok tortennek mint sokszor koszon a folyoson. Nem mindig de az esetek 90%ban. Multkor mikor egyedul voltam a konyvtarba odajott hozzam beszelgetni. Ha beszelgetunk vigyorgunk egymasra. Nagyon ciki szokott lenni. Regen eleg sokat beszelgettunk az interneten. De mostansag nem ir ram. Viszont en sem ra. Nem fogok rairni. Ugyanis uzoljara en irtam ra es akkor jottek a temak meg beszelgettunk de utana mikor irt egy kijelento mondatot en nem irtam vissza. Vegul is nem tudtam volna mit irni. De o sem irt erre semmit..nem hozott fel temat. Es azota nem is beszelunk. Nincsen baratnoje azt tudom. Viszont allitolag bejon neki valaki. Meghozza egy kulsos. Ezt csak pletykakbol szedtem de azoknak is van alapja. Mindegy. Az lenne a kerdesem hogy nem tudnatok hogyan keltsem fel az erdeklodeset? mert oke tudja ki vagyok mert a folyoson szoktunk koszonni egymasnak. De hogy tudnam felkelteni az erdeklodeset? Minden fele valaszt elfogadok! Mindenkinek megy a zold mancs. Elore is koszi a valaszokat! Es bocsi a helyesirasi hibakert!:)

2016. okt. 30. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj semmit, ha akar valamit majd lép.
2016. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ntmlan válasza:
100%

Szerintem ne a pletykákkal foglalkozz, hanem a fiúval. Amúgy sincs abban semmi, hogy bejön neki, még nem járnak, szóval ilyenek ne is érdekeljenek. Az a véleményem, hogy kérdezd meg hogy mostanában miért nem ír és mi lett a problémája veled. Csak azon lehet javítani amit tudsz. Ha hagyod lehet megbanod.

Én szeretek tiszta vizet önteni a pohárba és sosem kertelek, csak egyenes elmondom ami van éppen.

2016. okt. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ntmlan válasza:
A mai fiúk nem elég merészek, kell néha, hogy a nő lépjen.
2016. okt. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!Én úgy gondolom hogy érdemes megpróbálni,50-50% esély mindig van.Esetleg ha kaptok egy feladatot amit otthon kell megoldani(házidolgozat)akkor esetleg kérheted a segítségét abban is.Ha van közös ismerősötök,megkérheted hogy beszéljen meg vele egy találkozót,ahova természetesen te is mennél.De ha benned van az a félelem hogy mást szeret,vagy hogy mással jön össze,akkor ne félj megszólítani,hanem mikor eljön a megfelelő pillanat és úgy érzed felkészültél rá,hívd el könyvtárba,moziba,sütizni,sétálni,vagy ami eszedbe jut.Egy próbát megér szerintem.Így legalább megtudod hogy érdemes-e várni rá!

Remélem hogy hasznos volt a válaszom/véleményem!😊

2016. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!