Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valamit elcsesztem. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit elcsesztem. Mit tegyek? (Bocs, egy kicsit kitérős de nem tudtam rövidebben)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy bejön egy csaj akit reggelente a buszon látok. Ráírtam de sajnos van barátja, de azt mondta hogy van egy barátnője akinek nincs írjak rá. Régen ismertem a csajt, tanár kedvence es eleg nyafogós is volt szóval nem volt szimpi (egy évvel fiatalabb nálam). Rám irt es elkezdtünk beszélgetni tök kedves volt sokat változott azóta es hat elég szép is. Nagyon jó humora van eleg poénos. Egyszer meg azt is írta hogy szeret, persze vicc volt. Aztán azt mondta van barátja amit nem hittem el, mert a barátnője szerint nincs es neki hittem. Kérdezgettem róla hogy hívják meg ilyesmi, de túl messzire mentem. Azt kérdeztem küld-e képet a barátjáról. Nem hittem volna hogy rosszul fog esni neki. Lelépett es hat egész este bűntudatom volt. Ma reggel ráírtam hogy ne haragudjon hülye voltam de nem érdekli. Csak 3 napja ismerem de kezdtem érezni valamit. Szerintetek mit tegyek? Mint mondjak, ha nem eleg egy szimpla bocsánatkérés?
2016. okt. 30. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

"Ráírtam de sajnos van barátja, de azt mondta hogy van egy barátnője akinek nincs írjak rá."

:D:D:D:D:D Ez miiii? :D:D:D:D:D

2016. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát,haver ez elég fura..ha van barátjuk akkor hagyd őket vagy beszélgess velük,amikor meg szakítanak ott leszek lelki támasznak,te vígasztalod stb és kitudja:)
2016. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja várj..össze kaptál az utóbbival...beszélj vele személyesen és ott kérj bocsánatot ha akkor sem érdekli akkor hagyd inkább
2016. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elnézést,elég érthetetlen. A lány akit a buszon latok mar nem érdekel,hisz van barátja. A 2.-nak nincs csak azt mondja többen is megmondják,hogy nincs.
2016. okt. 30. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor le akart rázni. Hagyd szerintem.
2016. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő írt rám szóval... Nem hiszem hogy le akart rázni
2016. okt. 31. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!