Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy 17 éves srác akit egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 17 éves srác akit egy buliban ismertem meg. Bemutatkozott és hosszú éjszakákon át beszélgettünk majd mindig hazakisért. Tetszem neki? Az a Probléma hogy nincs időnk találkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 L

2016. okt. 30. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Akkor csak dugás lesz.
2016. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rosszul latod a dolgot. 14 eves vagyok. Miert lenne dugas?
2016. okt. 30. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő 17 éves.
2016. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki már javában viszket.
2016. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem èrzem hogy ezt akarja. Nem nyomul. Pont annyi tavolsagot tart amennyit kell.nagyon rendes. Amugy is hetek ota nem lattuk egymast csak tervezzuk a talalkozot
2016. okt. 30. 21:33
 6/11 anonim válasza:
én is hasonló szituációban vagyok.Én 17/F vagyok ő 15/F.Tinderen ismerkedtünk meg (ciki-nem ciki,nem lényeg)randiztunk is párszor de a távolság miatt nem működött.Én pesti vagyok ő Pécsi.Idén sulikezdéskor fölköltözött Pestre azóta egyre többet találkozgatunk de az időpontok valahogy sosem jönnek össze így havi 2-3 szor .Nekem tetszik szerintem én is neki(ő írt rám amikor Pestre költözött,előtte 2 hónapig nem beszéltünk).Szerintem add tudtára ,hogy nagyon szívesen találkoznál vele gyakrabban,akár kevesebb időkre is, suli után rögtön fél órára,edzés,szakkör,zeneóra(amire jártok)között. sry a hosszú válaszért és kitartás:)
2016. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tobbszor is jeleztem mar hogy jo lenne talalkozni es o is szeretne de nincs kozos idopont. Mit tegyunk? En nagyon birom es szerintem o is engem
2016. okt. 30. 22:05
 8/11 anonim válasza:

Ha tényleg bírjátok egymást tudtok találni.(tapasztalat)

Legrosszabb esetben mondj le valami programodról (vagy ő is).Most itt a szünet ha nem nyaraltok biztos van 1540 órából 2-3 szabad :)

2016. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mas varosban lakunk messze egymastol. Suli idoben o a buszmenetrendhez en meg a kolihoz vagyok kotve
2016. okt. 30. 22:19
 10/11 anonim válasza:

HÁt igen ez volt velem is az elején.Röviden és Tömören: Sz***s.

Tényleg.Amíg egyikőtök nem lesz elég önálló ahhoz h egedül oszthassa be a napját hetét addig legjobb amit tehettek ,hogy jegelitek a kapcsolatotok.Ha tényleg szeretitek egymást ez nem lesz kellemes .de az sem ,hogy epekedve,távkapcsolatban várjátok a heti/havi pár találkát.(Írj privátba ha gondolod kicsit részletesebben a szituról amit írtam az eddig tudottak alapján írtam és nem bántani akarlak)

2016. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!