Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gazdag, befolyásos családból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag, befolyásos családból származó fiú vs. Középszerű vagy inkább átlagos lány: megéri kockáztatni és kezdeményezzek vagy inkább ne is erőltessem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves lány vagyok. Van egy fiú akivel régebben szintén egy suliba jártunk és most megint össze hozott a sors minket. Nagyon, nagyon tetszik nekem. Teljesen az ideálom. Nem tudom, hogy szerelmes is vagyok-e belé(tényleg nem tudom...:o), mivel még sosem volt barátom, így nem ismerem az érzés. Azt sem tudom, hogy valójában mit érzek iránta, de egy biztos. Tényleg nagyon tetszik és nagyon összepasszolnánk(legalábbis szerintem). Személyiségileg is( ahogy sikerült megfigyelnem), külsőleg is..minden módon illenénk egymáshoz. Iskolában mindig nézeget felém. Én sajnos nyúl vagyok és sosem merek felé nézni. Akárhányszor elmegyünk egymás mellett én amint meglátom, elpirulok és inkább leszegezem a fejem. Hű de béna vagyok!A csodás periférikus látásom segítségével veszem észre ahogy bámulgat engem :) Eddig minden happy, viszont van egy nagy böki. Ő egy nagyon gazdag és befolyásos család legifjabb sarja míg én hát..én meg én vagyok.. Átlagos :) Neki még a barátai is úgymond "elitek". Úgy érzem, hogy ha valami csoda folytán sikerülne összejönnünk akkor a családja úgy tekintene rám mint "a szegény kis csitrire akit mindennel elkell látni és tuti, hogy a pénzünkre hajt". Szerintetek inkább hagyjam a francba ezt az egészet, hogy megpróbáljam valahogyan is felkelteni a figyelmét a legénynek? Vagy esetleg volt valaki aki ugyanilyen helyzetbe jutott és a végén boldog párkapcsolat lett a vége? Arra gondoltam, hogy Valentin-napkor küldök neki egy kártyát( sulinkban szokás), de nem hiszem, hogy lesz merszem ráírni a nevem. Nyúl vagyok. Jajajajaj. Ne haragudjatok, amiért ilyen összecsapott lett az egész, de még én sem értem magam. Nézzétek el. Teljesen összevagyok zavarodva.

Elsősorban véleményekre lennék kíváncsi és tanácsokra. Jöhet hideg-meleg egyaránt. Mindenből lehet tanulni! (Kivétel amiből nem)

KÖSZI A VÁLASZOKAT!



2016. okt. 30. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ne elit apuci és elit anyuci véleményére hallgass, amit érzel az után menny !
2016. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted akkor minek a szuleidre hallgatsz? Az erzeseidre kell.
2016. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Talán ez az elit csak számodra tűnik annak.

Most úgy őszintén, a zsidóság majd 95%-a tagja egyfajta elitnek, szelleminek, s kicsiny részben anyaginak de jóval inkább szelleminek.

Ezért aztán a legelzártabb népcsoport is, ahhoz, hogy igazán a közelükbe kerülj van esélyed, de vannak határok.

Mivel elitről beszélünk, ha már ennyire tetszik nekünk ez a szó akkor kimondhatjuk, hogy ez nem orrfennhordást vagy képmutatást jelent-az a gazdagok cselekedete de a gazdagok nem tagja semmilyen VALÓDI ELITNEK (XD) mert többnyire eszük annyi mint a dióbél :)

A gazdagok a saját hazug világukban élnek.

Igazi elit tagjának lenni mást jelent, nem beszélgetnek rasszistákkal, homofóbokkal, ezáltal a társadalom nagy része ki van ütve számukra.

Azért az szerintem nagyon számít, hogy a te kiszemelted melyik körbe tartozik.

A pénzügyi elitbe ami magamutogatásának s a szegények érzelmeire nézve addiktív ösztönzéssel próbál hatni, belefacsarva őket a reménytelenség csillogó szépségű mérges vízű kútjába.

Vagy olyan elitbe amelyik szellemiségének, nyitott elméjének köszönheti, hogy ott van ahol.

Ha az első akkor bizony te leszel a tolvaj, a kis kisstílű liba aki a pénzre hajt.

Ha a másik akkor sose fogsz találkozni egyikkel sem, miért is találkoznál? Egyszerűen csak egyfajta igény lesz tőlük, hogy legyél Szabad gondolkodó.

Nem géniusz, nem kőltői frázisokkal élő, hanem Szabad gondolkodó.

De mivel kevés a Szabad gondolkodó, így a szellemi elit is igen kicsi igazából..sajna :(

Nem tekintgetünk sokáig a múltba. Megyünk tovább, előre, új kapukat tárunk ki, új dolgokat teszünk, mert kíváncsiak vagyunk, és a kíváncsiság vezet új utakra minket.

Volt egy zsidó festő, Leonid Pasternak akinek fia a múlt század egyik legszebb regényét írta: a Doktor Zsivágót melyből gyönyörű film is készült.

Tolsztoj jó barátja volt a családnak, s mikor az apa meghalt a fiának írt egy-két dolgot levélben:

(emlékeimből részletezek)

A nagy dolgok hamar elvésznek.

A Forradalom, a nagy beszédek, a tömegek hangos léptei.

A zaj, az őrjöngések, a vadul átélt éjszakák.

S most apád sírja előtt látok, látva az igazi csodát.

A síron növő virágot, ahogy a fények játszanak rajta.

Azt, hogy az igazán nagy dolgok, a csodák mily kicsinyek is.

Mily apró dolgok, pillantások, igazi érzelmeink melyeket elnyomunk s melyeket csak akkor látunk már meg.

Mikor sírunkban oly holtan fekszünk.


Na, ezt nevezem én ELITNEK XD

Ilyen elitnek nyugodtan légy tagja :)

2016. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem tekintgetünk sokáig a múltba. Megyünk tovább, előre, új kapukat tárunk ki, új dolgokat teszünk, mert kíváncsiak vagyunk, és a kíváncsiság vezet új utakra minket.


ezt véletlen bemásoltam ide is bocs XD

2016. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér. Nem vesztenél vele semmit.
2016. okt. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ntmlan válasza:
100%
Ne haragudj, de nem is értem hogy jutott eszedbe az anyagi helyzetével illetni először és ami fontosabb, hogy azt sem értem miért ezalapján helyezed "egy mondatba" vele magad elsőnek. Nem hiszem hogy ez bárminek is a jó kezdete lenne. Az a véleményem, hogy kezdj el vele beszélgetni. A szüleivel meg nem kell foglalkozni, nem hisznek semmit az ilyenek, amíg nem adsz rá okot, hogy azt higgyék. :)
2016. okt. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha arról a 19 éves srácról van szó akinek a szüleinek a vállalatának az éves hozama 100 millió állítólag és itt villogott mint a vasúti szemafor és kijelentette, hogy neki "szegény" lány nem kell, és egy begyepesedett agyú tuskó, akkor hagyd a fenébe!!!

Ha már így feljön a társadalmi helyzetetek, akkor én sok jóra nem számítanék.Te döntesz, lelked rajta.

2016. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátommal ugyanez a helyzet.Orvosok gyereke,mindenki ismeri oket,full gazdagok.De kit erdekel?!Mi meg atlagosan sem elunk,de errol nem tehetek.Sot,haza is hoztam mar ot,en is voltam naluk.Egyebkent szeretnek a szulei,pedig tudjak,hogy szukosem elunk,de ha nem szeretnenek az sem erdekelne,mert a fiut szeretem es nem a csaladjat.Hala az egnek imadnak a szulei,de ertetted a lenyeget.:) 17/l
2016. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úristen! Nagyon köszönöm a válaszokat! Sokat segített mindegyikőtök és bár tudom, hogy túl béna leszek ahhoz, hogy leszólítsam még sulibál előtt azért néha megpróbálok a szemébe nézni és rámosolyogni :) #3-as válaszadó! Nagyon hálás vagyok különösen a te válaszodért! A srác és a családja a "szellemi elitek" sorába tartozik ismereteim alapján. Nem felvágósak és nem nézik le a szegényebbeket nyilvánosan, de érezni lehet, ha mellettük vagyunk, hogy hű ez tuti gazdag és felsőrendűbb mint én. Lehet, hogy ez túl nyers így, de a lényeg nagyjából érthető. Tehát van esély. Ha szikrányi is, de mint tudjuk a kicsi is sokat számít. Megint hülyén fogalmaztam. Tényleg köszönöm a válaszodat Kedves #3-as, majdnem elsírtam magam annyira szépen írtál :) A többiek is tanulságosan írtak, mindenkinek ment a zöld pacsi! Köszönöm!
2016. okt. 31. 17:02
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves #7-es válaszadó:

Bár a fiú 19 éves lehetetlennek tartom, hogy az ő kis szerény, visszahúzódó típusú természetével még akár részegen is képes legyen ilyeneket mondani. Sajnos nekem is ilyen rossz előérzeteim vannak és inkább felkészülök a rosszra is, de nem lehet az ember mindig ilyen. Ahogy előttem is mondták, egy próbát megér, nem vesztek semmit :)

2016. okt. 31. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!