Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy átlagos lány lehet VALÓBAN...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos lány lehet VALÓBAN szerelmes egy ismert férfiba? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Nem tudom hová tenni az érzést, de a történet lényege az, hogy konkrétan azt sem tudtam róla, ki ő, míg meg nem ismertem SZEMÉLYESEN. (Zenész srác egyébként.)Totál más ügyből kifolyólag találkoztunk össze, és már az első pillanatban magával ragadott. Sokáig tiltakozni próbáltam ellene, de valahogy mégis megkedveltem, persze ott volt benne az a tudat, hogy ő híres, szerintem ezért tágítottam tőle. Aztán egyszer csak azon kaptam magam, hogy a koncertjén állok, aztán megint és megint... És ő felismert (ő maga mondta, mikor újra dumáltunk, sőt mindenre emlékezett, amit az első találkozásunkkor mondtam), kedvesen rám mosolygott, stb. Persze józan ésszel tudtam, hogy nem érdekelhetem őt, mégis ott motoszkált bennem az, hogy számára sem vagyok közömbös. Igazság szerint emiatt az érzés miatt figyeltem fel rá legelőször. Engem bámult szinte folyamatosan, pedig akkor még nem is ismert, és a teremben rettentő sok ember volt rajtunk kívül.

Már legalább fél éve nem láttam, mégis folyton ő jár az eszemben...ezért gondolom azt, hogy ez talán kicsit több puszta külső alapján kedvelésnél...

Szerintetek? Mi a véleményetek úgy összességében?


2015. dec. 1. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:

"ezért gondolom azt, hogy ez talán kicsit több puszta külső alapján kedvelésnél."

Valóban. Dugni akar.

2015. dec. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A saját részemről volt több, úgy értettem.
2015. dec. 1. 03:31
 3/5 anonim ***** válasza:
" valóban" bárki, bárkibe lehet szerelmes.
2015. dec. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy átlagos igen, egy átlagon felüli nem. Az átlagos lányok mindig is szerelmesek voltak valami ismertebb emberbe.
2015. dec. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a Gáspár Laci milyen felkapott lett a lányok körében...
2015. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!