Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kérhetem a véleményeteket az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetem a véleményeteket az alább kifejtett szituációról?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ismerek egy lányt akiről már több éve úgy érzem, hogy hozzám ő áll a legközelebb és én leginkább őt tudnám szeretni... Már kb. 10x próbálkoztam nála, majd adtam fel idővel a harcot... Egyszerűen nem szeret viszont és nem érdeklem. Viszont én szeretnék minden esetben mellette maradni, vagy ha az nem megy akkor csak távolról támogatni őt, csibáljon bármit...

A lényeg, h. Makacsul nem akarok tovább állni pedig nyilvánvalóan sérülök a dologtól mert teljesen abnormálissá váltam...

Ti mit gondoltok erről az egészről?

17f



2016. júl. 6. 18:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit akarsz ezen? Nem szeret és kész.
2016. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire elkeseredett.

Ha nem szeret, mást kell keresned. Neked sem tesz jót ha nem lépsz tovább, és neki is biztos nagyon kényelmetlen. Értem hogy szereted és jót akarsz neki, de ha továbbra sem engeded el azzal csak rosszat teszel.

2016. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló

Azt akarom ezen, hogy:

Eldöntsem, mit tegyek, milyen irányban haladjak... Teljesen megértelek ha kissé idegesítő vagyok a témával együtt de van egy gondolatom miszerint jobb reménytelenül érte küzdeni akár sírva is mint más lányokhoz egyáltalán közelíteni... És nem azért mert elutasítanának, hanem mert én nem vagyok képes értelmesebb érzelmeket magamból kicsikarni más lányok felé...

2. Válaszoló

Köszönöm az értelmes választ teljesen igazad van/igaza van... Csak ahogy az első válaszolónak reagáltam én csökönyös vagyok... Értem, hogy csak ártok magamnak neki meg talán csak borzolom az idegeit.. De legbelül nem tudom, hogy mivel vegyem rá magamat arra, hogy elengedjem...

2016. júl. 6. 18:16
 4/17 anonim ***** válasza:
felejtsd el keress mást inkább
2016. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Pl. Ha egy lánynak úgymond udvarolni próbálok akkor hajlamos vagyok rögtön kiteríteni a lapjaim... És lehet h. Nem így kéne... De viszont hoszsú távra másképp sincs értelme.... Én viszont nem partnert barátnőt egyebet szeretnék hanem elképzelek egy ideált... És utána kb-ra megkeresem majd nem állok tovább... Neki pedig legalább tudom a jó részemet adni ... Másokkal aberrált bunkó tahó vagyok...
2016. júl. 6. 18:21
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát... Jó... Biztos nem őt teremtették nekem?
2016. júl. 6. 18:22
 7/17 A kérdező kommentje:
Vagy engem azért h. Szeressem őt amikor már nem szereti senki?
2016. júl. 6. 18:22
 8/17 A kérdező kommentje:
Amúgy... Abban a pillanatban ahogy magamtól örökre lemondok róla onnantól embergyűlölő leszek...
2016. júl. 6. 18:31
 9/17 anonim ***** válasza:

ne papucskodj...

pacsi :)

2016. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát... Köszönöm azért akik válaszoltak !! Végül is segített. Legalább tudom, hogy mi lenne racionális... Köszönöm...
2016. júl. 6. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!