Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek baj ha a kiszemelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha a kiszemeltemmel beszelem meg a "pasis problemakat" mikor rola van szo de nem mondom el neki?

Figyelt kérdés
Most lettem kilencedikes, es van egy srac az osztalyban aki nekem nagyon tetszik. A haverjanak mar feltunt hogy mindig nezem meg ilyesmi, de nem fogja neki elmondani. Kb egy hete minden delutan ir nekem hogy mizu, hogy vagyok meg ilyesmi es en valamiert elegge megbizok benne, azt mondta neki mindent elmondhatok, megbizhatok benne. Es felmerultek kenyes temak is, tobbek kozott az is hogy nekem tetszik "egy fiu" es mondtam hogy hat tetszik meg jaj most mi lesz meg ilyesmi. Csak az a problema hogy pont O az aki tetszik, es oh, isten ments hogy bevalljam neki hogy o az. Egyreszt szerintem nem a lanynak kene eloszor mondania, masreszt majd akkor mondanam el ha biztos vagyok abban hogy o hogy erez. A haverja mar rakerdezett ,azt mondta en tetszek neki, viszont egy masik azt mondta hogy egy masik csaj szoval a baratnoimmel azon vagyunk hogy kideritsuk, ekozben folyamatosan beszelgetunk A fiuval. Mi a velemenyetek errol? Tovabbra is megbeszelhetem vele a tabu temakat fuggetlenul attol hogy o fiu, en lany raadasul o meg tetszik is nekem? Nem hinnem hogy mindennapi eset...
2016. nov. 3. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jo mert a srác azt hiheti hogy egy másik srác tetszik neked és igy nem is probál közeledni hozzád igy lehet mással jön össze. Szoval sztem mond azt neki h a srác pattintott mert igy lehet hogy felcsillan a remény a fiuban :)
2016. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanaz a véleményem mint az elsőnem azt hiheti hogy más tetszik nyugodtan mond meg neki ;) és akkor nem ibestélgetne veled ha nem érdekelnéd! Ha a "pasis témákkal" van még kérdésed nyugodtan írj privátban
2016. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire jó ez a kavarás meg a lehető legtávolabbról indulva körbejárás? Tetszik neked akkor tetszik, mondd el neki, hogy mi van, mert a vége az lesz, hogy míg te bizonytalankodsz, addig fog valakit és nem lesz esélyed. Teljesen mindegy ki kezdeményez. Az számít, hogy végül együtt vagytok vagy sem, a többi csak felesleges duma. Sok sikert!
2016. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Meg varok egy kicsit, hogy ugymond kozelebb keruljunk egymashoz es ne legyen annyira meglepve hogy rola van szo, mert szerintem magara gondolna utoljara :) remelem nem vesztem ot emiatt el es utana is tudunk ugyanilyen jol beszelgetni...
2016. nov. 3. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Drukkolok nektek :) majd ird meg hogy mi lett belőle :D
2016. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia na mi lett belőle??
2017. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!